Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

Vivat Moniuszko!
05.05.2019 r.
Plac przed SOK
godz. 17:00
Wstęp wolny!

Świętuj razem z Sulęcińskim Ośrodkiem Kultury 200. rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki!

Wiecie o tym, że nasz ośrodek kultury znajduje się na ulicy Stanisława Moniuszki? Jesteśmy z tego niezwykle dumni, a korzystając z okazji dwusetnej rocznicy narodzin tego wybitnego polskiego kompozytora, w huczny sposób chcemy uczcić ten dzień muzycznym piknikiem dla małych i dużych! Całe rodziny mile widziane, nie zabraknie bowiem atrakcji dla wszystkich, bez względu na wiek.

W programie wydarzenia: koncert kwartetu smyczkowego String Girls Band, animacje muzyczno-plastyczne, fotobudka oraz wiele innych atrakcji!
Spotkajmy się na placu przed budynkiem, a jeśli pogoda nie dopisze – w Sali Widowiskowej SOK.

String Girls Band:
5 maja czeka nas koncert muzyki poważnej, poświęcony pamięci Stanisława Moniuszki, którego 200-tną rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku.

Całość koncertu jest okraszona słowem oraz opisem każdego z kompozytorów i jego dzieł, dzięki czemu koncert ma również charakter edukacyjny. String Girls Band to zespół, który powstał w 2017 roku z muzycznej pasji czterech absolwentek akademii muzycznych w Szczecinie, Warszawie, Katowicach i Gdańsku.
Zespół wykonuje zarówno muzykę klasyczną jak i rozrywkową w rozmaitych formach i aranżacjach. W swoim dorobku artystycznym zespół może pochwalić się uczestnictwem w wielu prestiżowych wydarzeniach, takim jak m.in.: Rozdanie Nagród Architektonicznych Prezydenta Miasta Szczecina w Filharmonii Szczecińskiej, Konferencja z okazji 100 lecia Niepodległości dla Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej w Warszawie czy Rozdanie Uprawnień Lekarskich na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Skład zespołu: Maria Radoszewska – I skrzypce, wokal, prowadzenie Izabela Lazar – II skrzypce Ewa Tracz – altówka Natalia Szwarczak – wiolonczela.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin