Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Fotogalerie

Chartów – mała miejscowość w powiecie sulęcińskim, w gminie Słońsk. Mała powierzchniowo ale za to jej mieszkańcy mają wielkie serducha zarówno do sportu jak i pomagania. Już po raz siódmy w ostatnią niedzielę sierpnia (27.08.2023) odbył się Bieg Szlakiem Bielika. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Sportowe Agrafka Chartów oraz Sołectwo Chartów. Nad całością przedsięwzięcia czuwał niezawodny Prezes – Krzysztof Skrzypnik.

Impreza sportowa połączona była ze zbiórką pieniędzy na leczenie i rehabilitację Olafa Truchan. Olaf urodził się w ciąży bliźniaczej jako wcześniak. Urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową otwartą, wodogłowiem oraz niedowładem kończyn dolnych. Aby mógł samodzielnie funkcjonować musi być pod stałą opieką specjalistów. Podczas imprezy można było uczestniczyć w Biegu Szlakiem Bielika biegnąc i chodząc z kijkami, zapisać się na zawody w siatkówkę plażową. Dzieci mogły zapisać się na biegi na dystansie 200 m oraz na strzelanie z wiatrówki. Na starcie biegu stanęło w szranki 139 uczestników. W zawodach dziecięcych było 64 uczestników. Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy a po biegu mógł nabrać sił przy pysznej zupce. Imprezie towarzyszyło stoisko z pysznymi potrawami, kawą i ciastem. Kto raz pobiegnie w Chartowie wraca tam co rok. Serdecznie zapraszamy!
Serdeczne podziękowania dla organizatorów tak wspaniałego przedsięwzięcia oraz wszystkich ludzi o wielkich serduchach którzy pomogli, byli i uczestniczyli w imprezie. Do zobaczenia za rok!

Wyniku klasyfikacji open kobiet:
1. Kędzierska Kamila – Szczecin
2. Pochranowicz Basia – Dębno
3. Kowalczyk Kamila – Gorzów
4. Skotarska Katarzyna – Poznań
5. Baniel Wioletta – Kostrzyn nad Odrą
6. Matlak-Fink Monika – Ośno lubuskie

Wyniki klasyfikacji open mężczyzn:
1. Blacharski Arkadiusz – Garbicz
2. Waszczuk Tomasz – Szczein
3. Protasiewicz Łukasz – Ośno lubuskie
4. Jakuc Joachim – Everret USA
5. Wołodzik Grzegorz – Słońsk
6. Galant Marcin – Gorzów Wlkp.

KP


fot. A. Pawlik

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS