Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

W dniach 14/16 lutego 2020r., w Pińczowie odbyła się VI Ogólnopolska Halowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich, zorganizowana przez Polski Związek Wędkarski Okręg w Kielcach. W zawodach wzięło udział 71 zawodników startujących w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, do 14 lat i do 16 lat.

Wystartowały 22 drużyny w trzyosobowych składach, pozostali zawodnicy wzięli udział indywidualnie. W Pińczowie młodzież reprezentowała poszczególne Okręgi PZW: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Jelenia Góra, Kielce, Katowice, Mazowiecki, Opole, Poznań, Toruń, Zielona Góra oraz Koła PZW Nr 2 Żoliborz, Koło PZW Lubawka, Koło PZW „Czysta Woda” Ryki  
Okręg PZW Gorzów Wielkopolski reprezentowała młodzież z Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin w składzie:

Drużyna: Gabriel Pelczarski (kat. do lat 12), Daria Dulik (kat. do lat 14), Mateusz Dziedzic (kat. do lat 16). Indywidualnie wystartowali: Patrycja Woźniak i Alan Stefański (kat. Do lat 12). Kierownikiem drużyny był Bogdan Kułaczkowski, a opiekunem Marcin Stefański.
 
   W pierwszym dniu, zaraz po przyjeździe otrzymaliśmy zakwaterowanie w Hotelu „Nad Starą Nidą”. Po odprawie kierowników drużyn zawodnicy przystąpili do pierwszej konkurencji jaką był test wiedzy ekologiczno- wędkarskiej. Zaraz po testach odbyło  się uroczyste otwarcie VI Ogólnopolskiej Halowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich Pińczów 2020.
 
   W drugim dniu w Hali Widowiskowo – Sportowej POKSTiR przeprowadzone zostały sportowe konkurencje wędkarstwa rzutowego (casting), 3-bój spinningowy oraz konkurencja sprawnościowa (rzut piłeczką tenisową do tarczy Arenberga). Po kolacji organizatorzy przygotowali dla uczestników olimpiady relaksujący odpoczynek na Pływalni Miejskiej „Delfinek”. 
 
   W trzecim dniu w sali konferencyjnej Hotelu „Nad Starą Nidą” odbyło się uroczyste podsumowanie wszystkich olimpijskich konkurencji, nagradzanie zwycięzców oraz oficjalne zakończenie VI Ogólnopolskiej Halowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich Pińczów 2020. W drodze powrotnej nasza ekipa zwiedziła przepiękny Zamek Królewski w Chęcinach.
 
Serdecznie dziękujemy Okręgowi PZW Gorzów Wielkopolski, Komisji ds. Młodzieży działającej przy Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski za wsparcie i za to, że mogliśmy wziąć udział w VI Ogólnopolskiej Halowej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich.

Serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Hawrylukowi (Custom by Valdi) za przygotowanie wędki do konkurencji spinning odległościowy jednorącz.
 
Klasyfikacja Drużynowa:
01. Okręg PZW w Kielcach w składzie: Lena Dwojak, Nikola Serafin, Natalia Kolarz
02. Okręg PZW w Katowicach w składzie: Klaudia Świerc, Bartosz Mirek, Kamil Szołtysik
03. Okręg PZW w Bydgoszczy w składzie: Wojciech Pachocki, Dawid Szufrajda, Bartosz
Chojnacki
04. Okręg PZW w Katowicach III w składzie: Filip Kryś, Dawid Świerc, Dominik Chaber
05. Okręg PZW w Katowicach II w składzie: Sebastian Tybora, Marcin Frank, Grzegorz
Frank
06. Okręg PZW w Białymstoku w składzie: Mateusz Samostoj, Adam Nikitiuk, Filip Świtecki
17. Okręg PZW W Gorzowie Wielkopolskim w składzie: Gabriel Pelczarski, Daria Dulik,
Mateusz Dziedzic

Klasyfikacja Indywidualna w poszczególnych kategoriach wiekowych:

W kategorii do 12 lat:
01. Wojciech Pachocki – Okręg PZW w Bydgoszczy
02. Natan Łabińsaki – PZW Okręg w Poznaniu
03. Lena Dwojak – Okręg PZW w Kielcach
04. Klaudia Świerc – Okręg PZW w Katowicach
05. Anna Szufrajda – Okręg PZW w Bydgoszczy
06. Dawid Chachaj – Koło PZW Czysta Woda Ryki
11. Alan Stefański – Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim
19. Patrycja Woźniak – Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim
25. Gabriel Pelczarski – Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim

W kategorii do 14 lat:
01. Nikola Serafin – Okręg PZW w Kielcach
02. Karolina Kolarz – Okręg PZW w Kielcach
03. Bartosz Mirek – Okręg PZW w Katowicach
04. Marcin Frank – Okręg PZW w Katowicach
05. Dawid Świerc – Okręg PZW w Katowicach
06. Adam Nikitiuk – PZW Okręg w Białymstoku
13. Daria Dulik – Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim

W kategorii do 16 lat:
01. Kamil Szołtysik – Okręg PZW w Katowicach
02. Dominik Chaber – Okręg PZW w Katowicach
03. Natalia Kolarz – Okręg PZW w Kielcach
04. Jan Rudajko – Okręg PZW Mazowiecki
05. Bartosz Chojnacki – Okręg PZW w Bydgoszczy
06. Grzegorz Frank – Okręg PZW w Katowicach
19. Mateusz Dziedzic – Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim

Nadesłał Bogdan Kułaczkowski

BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin