Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Kultura Koncerty - relacje

Vespa to zespół pochodzący ze Szczecina, powstały w 1995 roku. Ich niebanalna nazwa pochodzi od słynnego, włoskiego skutera. To przede wszystkim świetny skład, charakteryzujący się pozytywną energią. Ich utwory to miks ska, swingu i rocksteady. Vespa „zatrzęsła dziś sceną” w klimatycznej piwnicy klubu „u Bulka”.

Co warto wiedzieć o zespole? Każdy fan SKA, a także laik tego typu utworów wiedzieć powinien, że Vespa na swoim koncie ma już pięć płyt. Ostatnia, czyli „Diamenty i jedwabie”, wydana w 2016 roku z singlem „Kant” zrobiła na nas, jak i na widowni klubu ogromne wrażenie.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Gitara basowa, gitara, perkusja, puzon, saksofon oraz trąbka, a także anielski wokal Leny Witkowskiej oraz Macieja Januchowskiego to mieszanka wybuchowa. Pozytywne rytmy każdemu przypadły do gustu, świadczą o tym oczywiście reakcje widowni. W tym miejscu należy także wspomnieć o ironicznych, niebanalnych tekstach, które z pewnością dają do myślenia.

Katarzyna Nowak

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin