Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Początkowo zapowiadany protest rolników rolników na A2 i w Słubicach miał trwać od 25 lutego do 20 marca 2024. Dzięki negocjacjom z samorządowcami rolnicy zgodzili się na przeprowadzenie strajku ostrzegawczego od 25 lutego od godz. 13.00 do 26 lutego do godz. 13.00.   Wyjazd i wjazd do Niemiec na wszystkich pasach będzie całkowicie zablokowany. W związku z tym przewidywane są utrudnienia drogowe obydwu kierunkach. Lubuska policja apeluje o wcześniejsze zaplanowanie trasy alternatywnej.

Policja podpowiada, z jakich tras korzystać:

  • Z uwagi na utrudnienia na autostradzie A2, kierujący samochodami ciężarowymi na węźle w Jordanowie będą kierowani na drogę ekspresową S3 w stronę Zielonej Góry, aby móc przekroczyć granicę w Gubinku. Warto dodać, że pojazdy ciężarowe nie będą mogły przejechać przez most graniczny w Kostrzynie nad Odrą z uwagi na jego remont. Przejazd tam będzie możliwy wyłącznie dla samochodów osobowych.
  • Pojazdy osobowe przemieszczające się autostradą A2 w kierunku Niemiec będą mogły skorzystać z węzła w Rzepinie, natomiast droga zamknięta zostanie na węźle w Świecku. Tam samochody będą kierowane na drogę K29 w kierunku Krosna Odrzańskiego oraz K31 w kierunku Słubic i Kostrzyna nad Odrą.

Sytuacja odnośnie utrudnień w ruchu drogowym będzie na bieżąco monitorowana. Wszystkie informacje dotyczące ruchu drogowego będzie można przeczytać na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Słubicach oraz w mediach społecznościowych słubickiej Policji.

 

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS