Home Aktualności z Sulęcina

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, 22-23 lutego odbyły się cztery Turnieje o Puchar Starosty Powiatu Sulęcińskiego, w dwóch kategoriach wiekowych Orlika i Młodzika. Organizatorem turnieju była Parafialna Akademia Piłkarska Bosko.

W sobotę od godziny 10.00 do 13.30 odbyły się mecze Orlików z rocznika 2010. I miejsce zajęła UKS Torzym, drugie miejsce Warta Słońsk, trzecie miejsce Pogoń Świebodzin, IV miejsce Orzeł Międzyrzecz, V miejsce Bosko I, VI miejsce Bosko II.

Od godziny 14.00 rozpoczął się turniej zawodników Orlika z rocznika 2009. I miejsce zajęła drużyna Błękitnych Dobiegniew, II miejsce zajęła drużna 4 Kostrzyń, 3 miejsce Bosko I, 4 miejsce ZAP Zbąszynk, 5 miejsce Bosko II, 6 miejsce Orzeł Międzyrzecz. W drugim dniu od godziny 10.00 do Turnieju przystąpiła pierwsza grupa Młodzików.

Po kilku godzinach gry I miejsce zajęła drużna UKS Torzym, II miejsce Juwenia Boczów, III miejsce Stal Sulęcin I, IV miejsce Bosko I, V miejsce Stal Sulęcin II, i VI miejsce Bosko II. Do ostatniego turniej o Puchar Starosty Powiatu Sulęcińskiego godzinie 14.00 przystąpiła druga grupa Młodzików. I miejsce zajęła drużyna Spójnia Ośno, II miejsce Akademia Futbolu Kostrzyn, III miejsce Bosko II, IV miejsce Bosko I, V miejsce Warta Słońsk.

W sumie czterech Turniejach wzięło udział 23 drużyny i 230 piłkarzy z całego województwa. Akademia Bosko dziękuję władzom Powiatu, Dyrektorowi i uczniom I LO, a przede wszystkim rodzicom i trenerom za stworzenie pięknego święta futbolu. Każda drużyna
otrzymała nagrody a zawodnicy pamiątkowy medal za udział w turnieju. Było Bosko dzięki boskim Kibicom i wszystkim boskim drużynom. Wszystkim dziękujemy.