Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W związku z organizacją „Turnieju Badmintona o Puchar Burmistrza Sulęcina” połączonego z „Benefisem Jeremiego Borowca” – wieloletniego trenera sulęcińskich badmintonistów mam zaszczyt zaprosić na turniej wszystkich wychowanków naszego trenera.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli w dniu 02 października 2021 roku (sobota) odwiedzicie nas, a w szczególności trenera Jeremiego Borowca na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. Startujemy o godzinie 09:00; specjalnie dla byłych wychowanków naszego trenera stworzyliśmy kategorię „Team Jeremiego”. Każdy z wychowanków niezależnie od gry w kategorii specjalnej może zagrać również w 2 pozostałych kategoriach.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w turnieju lub samą obecnością i rozmową z naszym wieloletnim trenerem prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres turniej.ssb@gmail.com do dnia 22.09.2021 roku. szczegółowe informacje na naszej facebookowej stronie Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona (@BadmintonSulecin).
Zapraszamy serdecznie i liczymy na Państwa obecność.

Jacek Ćwiertnia – Prezes Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS