Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Sport Badminton

Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Sulęcina „MIKOŁAJKOWA LOTKA 2022” za nami. Tegoroczny turniej tradycyjnie otworzył Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart wraz z Zastępcą Burmistrza Iwoną Walczak, Dyrektorem Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pawłem Krzyżaniakiem oraz Prezesem Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona Jackiem Ćwiertnią.

Mikołajkowy turniej to nie tylko czas rozgrywek na kortach – to także wspaniała okazja by wręczyć wszystkim zawodnikom turnieju, a przede wszystkim tym najmłodszym czerwone mikołajkowe czapki, pamiątkowe medale oraz drobne upominki w postaci sprzętu sportowego. W związku z tym, że turniej odbył w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Popularyzacja badmintona na terenie Gminy Sulęcin” organizator nie pobierał żadnych opłat wpisowych – turniej odbył się nieodpłatnie dzięki dotacji przyznanej przez Gminę Sulęcin.

Wyniki turnieju wg kategorii przedstawiają się następująco:
DOROŚLI:
Gra pojedyncza mężczyzn OPEN
1 miejsce: Maciej Mazur
2 miejsce: Karol Chojnacki
3 miejsce: Rafał Mazur

Gra podwójna mężczyzn OPEN
1 miejsce: Karol Chojnacki / Rafał Mazur
2 miejsce: Jan Król / Maciej Mazur
3 miejsce: Mariusz Wyszyński / Jacek Ćwiertnia

Gra pojedyncza mężczyzn KAT-A
1 miejsce: Ireneusz Żurek
2 miejsce: Jacek Ćwiertnia
3 miejsce: Edward Zaborski

DZIECI (szkoła podstawowa)
Gra pojedyncza chłopców – klasy 1 i 2:
1 miejsce: Wojciech Wojnicz
2 miejsce: Kajetan Melanowicz
3 miejsce: Jan Najderek

Gra pojedyncza dziewcząt – klasy 3 i 4:
1 miejsce: Zuzanna Buda
2 miejsce: Lena Kaszkowiak
3 miejsce: Maja Zdzyniecka

Gra pojedyncza chłopców – klasy 3 i 4:
1 miejsce: Tobiasz Mazur
2 miejsce: Stanisław Zaborski
3 miejsce: Jan Król

Gra pojedyncza dziewcząt – klasy 5 i 6:
1 miejsce: Hanna Klecha
2 miejsce: Małgorzata Kaczkowska

Gra pojedyncza chłopców – klasy 5 i 6:
1 miejsce: Maciej Rakowski
2 miejsce: Dominik Parelski
3 miejsce: Adam Tworzydło

Gra pojedyncza dziewcząt – klasy 7 i 8:
1 miejsce: Karolina Ćwiertnia
2 miejsce: Milena Sroka

Gra pojedyncza chłopców – klasy 7 i 8:
1 miejsce: Marcel Makulus
2 miejsce: Nikodem Tomczak
3 miejsce: Tymoteusz Flejsierowicz

MŁODZIEŻ (szkoła średnia)
Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce: Amelia Sypniewska
2 miejsce: Hanna Sot
3 miejsce: Wiktoria Wójcik

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce: Kacper Makulus
2 miejsce: Jakub Gulak

KATEGORIE AMATOR
Rodzic + dziecko:
1 miejsce: Kacper Makulus / Elżbieta Makulus
2 miejsce: Stanisław Zaborski / Edward Zaborski
3 miejsce: Wojciech Wojnicz / Piotr Wojnicz

Gra pojedyncza kobiet:
1 miejsce: Iwona Koszela
2 miejsce: Anna Prozorowicz
3 miejsce: Iwona Tworzydło

Gra pojedyncza mężczyzn:
1 miejsce: Dawid Melanowicz
2 miejsce: Adam Piotrowski
3 miejsce: Tomasz Prozorowicz

Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie dziękujemy za udział w naszym turnieju i życzymy dalszych sukcesów na korcie.

Składamy również serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do tego, by ten turniej mógł zostać rozegrany. Dziękujemy naszym partnerom: Gmina Sulęcin, Sulęciński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie oraz sponsorom: MASZOŃSKI Logistic – Mirosław Maszoński (Sulęcin), DAROMIX – Janusz Dariusz Tworzydło (Sulęcin), BOSCH Diesel Service – Krzysztof Ćwiertnia (Międzyrzecz), BITUMEN.de – Aleksandra i Daniel Gądek (Międzyrzecz), DUET – Piotr Gudacz (Sulęcin) za okazane wsparcie.

Wyrazy szacunku i uznania kierujemy również w stronę sędziego turnieju – Dominiki Koryluk oraz rodziców naszych zawodników, którzy tradycyjnie przyczynili się do tego, by na naszych „stolikach kawowych” nie zabrakło słodkości.

Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy!


źródło: Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona

Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS