Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport Badminton

Wyniki Mistrzostw Sulęcina w turnieju z dnia 3.12.2017r o Puchar Burmistrza Sulęcina w Turnieju „Łączymy pokolenia w badmintonie”

W turnieju brało udział 64 zawodników w kategorii od najmłodszych do szkoły średniej.
oraz 16 graczy w kategorii seniora, w tym rodzice zawodników, byli licealiści, jak również zawodnicy którzy po raz pierwszy mieli kontakt z badmintonem nawet 30 lat temu.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Gra pojedyncza chłopców kategoria 1-4 Kl.
1. Fryderyk Siemiatowski – „Siódemka” Świebodzin
2. Dawid Kaczkowski – „Siódemka” Świebodzin
3. Maciej Bojar – SKBB, Sulęcin

Gra pojedyncza dziewcząt kategoria 1-4 Kl.
1. Zofia Biel – LUKS Krokus Góralice
2. Lena Pawlak – UKS Golice
3. Karolina Kozak – LUKS Krokus Góralice

Gra pojedyncza chłopców kategoria 5-6 Kl.
1. Michał Makuchowski – LUKS Krokus Góralice
2. Tomasz Czyż – „Siódemka” Świebodzin
3. Marcin Markowski – SSB, Sulęcin

Gra pojedyncza dziewcząt kategoria 5-6 Kl.
1. Weronika Aleksandrowicz – SKBB, Sulęcin
2. Zuzanna Lencewicz – Szczecin
3.Zuzanna Mierzejewska – UKS Golice

Gra pojedyncza chłopców kategoria VII kl. + gimnazjum
1. Łukasz Chudziński – SKBB, Sulęcin
2. Jakub Górski – SSB Sulęcin
3. Cyprian Zawadzki – SSB, Sulęcin

Gra pojedyncza dziewcząt kategoria VII kl. + gimnazjum
1. Sandra Szczerba – UKS Golice
2. Natalia Czułowska – SSB, Sulęcin
3. Blanka Aleksandrowicz – SKBB Sulęcin

Gra pojedyncza chłopców kategoria szkoła średnia
1. Hubert Ptak – Zielona Góra
2. Kamil Stańczyc – SSB, Sulęcin
3. Adam Keklak – SSB, Sulęcin

Gra pojedyncza dziewcząt kategoria szkoła średnia
1. Aleksandra Stasiłowicz SSB, Sulęcin
2. Justyna Szafirowicz SSB, Sulęcin

Gra pojedyncza seniorek
1. Aleksandra Banasiak – SKBB, Sulęcin

Gra pojedyncza seniorów
1. Robert Aleksandrowicz – SKBB, Sulęcin
2. Daniel Gościło – SSB, Sulęcin
3. Arkadiusz Warkocz – SSB, Sulęcin

Gra podwójna seniorów
1. Arkadiusz Warkocz / Daniel Gościło – SSB, Sulęcin
2. Bogumiła Aleksandrowicz/ Robert Aleksandrowicz- SKBB, Sulęcin
3. Adam Keklak/ Kamil Stańczyc – SSB, Sulęcin

Gra podwójna rodzic (opiekun) + dziecko
1. Robert Aleksandrowicz / Chudziński Łukasz- SKBB, Sulęcin
2. Arkadiusz Lencewicz/ Zuzanna Lencewicz – Szczecin
3. Bogumiła Aleksandrowicz / Blanka Aleksandrowicz – SKBB, Sulęcin
3. Weronika Aleksandrowicz/ Paweł Banasiak – SKBB, Sulęcin

Sponsorzy:

fot. Maciek Barden

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin