Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Kultura

W Świetlicy Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebowie 21 stycznia odbył się Dzień Babci i Dziadka. W uroczystości z piosenkami, wierszami i tańcem wystąpiły dzieci, które uczestniczą w zajęciach świetlicowych.

W przedstawieniu wzięli udział: Julian Matla, Elżbieta Matla, Julia Strożyk, Rozalia Polechajło, Kara Matuszkiewicz, Anna, Matuszkiewicz, Alan Kozieł, Antonina Kozieł, Anna Jacykowska, Dominika Grygorcewicz, Aleksandra Kosiela, Szymon Kosiela, Maja Pacholczyk, Adrian Pacholczyk, Zuzanna Pacholczyk, Hanna Banasiak, Piotr Banasiak i Lena Uller. Opiekunem placówki jest wychowawca świetlicy Agnieszka Polechajło.

W święcie uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, Zastępczyni Burmistrza Iwona Walczak, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Żelechowski i Sołtys Trzebowa Stanisław Chabza. Z okazji Dnia Babci i Dziadka burmistrz Sulęcina złożył przybyłym życzenia oraz wręczył słodkie prezenty.

Dzień Babci i Dziadka, rodzinne kolędowanie i poczęstunek przygotowały: Urszula Polechajło, Agnieszka Polechajło, Wanda Chabza, Stanisław Chabza, Sylwia Banasiak, Małgorzata Kula, Wioletta Czwalińska, Marzena Matla i Małgorzata Durnoga. Uroczystość zrealizowano z środków funduszu sołeckiego i Ośrodka Pomocy Społecznej z Sulęcina.


Maciek Barden

Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS