Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

  • Trwają działania poszukiwawcze dotyczące zaginionego mieszkańca powiatu gorzowskiego,
  • mężczyzna ostatni raz był widziany 18 stycznia w okolicach rozlewiska rzeki Warty niedaleko miejscowości Kłopotowo w powiecie gorzowskim,
  • osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wielkopolskim lub zadzwoniły na numer alarmowy 112.

Nadal trwają intensywne działania poszukiwawcze związane z zaginięciem mieszkańca powiatu gorzowskiego. Policjanci oraz strażacy, korzystając z motorówek, dronów i robotów podwodnych, systematycznie przeszukują obszar dziesiątek hektarów rozlewisk rzeki Warty. Osoby posiadające informacje dotyczące zaginionego 29-latka są proszone o przekazanie ich gorzowskim policjantom lub kontakt pod numerem alarmowym 112.

Od ponad dwóch tygodni funkcjonariusze wraz ze strażakami Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. oraz ochotniczych jednostek prowadzą intensywne działania poszukiwawcze związane z zaginięciem 29-letniego mężczyzny. Ostatni raz widziano go 18 stycznia w okolicach rozlewiska rzeki Warty niedaleko miejscowości Kłopotowo w powiecie gorzowskim.
Więcej informacji na stronie: https://lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/48719,Policjanci-prowadza-poszukiwania-zaginionego-Dariusza-Gramzy

Funkcjonariusze niemal codziennie przemierzają hektary trudnego terenu, głównie rozlewisk i samej rzeki Warty, aż do Kostrzyna nad Odrą. Warunki pracy policjantów i strażaków są zmienne i trudne, wymagając jednocześnie zachowania ich własnego bezpieczeństwa. W ramach akcji stale wykorzystywany jest wyspecjalizowany sprzęt, w tym motorówki i drony powietrzne, które dzięki dużemu zasięgowi mogą badać rozległy teren. W ostatnim tygodniu strażacy z Heavy Rescue SGRT OSP Mosina używali sonaru i zaawansowanego robota podwodnego, umożliwiającego oglądanie obszaru pod powierzchnią wody. Policjanci z Wielkopolskiej Policji oraz Policji Gorzów Wlkp. korzystali z motorówek do sprawdzania kolejnych kilometrów rzeki.

Policja apeluje do każdej osoby posiadającej informacje o zaginionym mężczyźnie, aby skontaktowała się z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wielkopolskim lub zadzwoniła pod numer alarmowy 112.

Fot: Lubuska Policja

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS