Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Trwa zbiórka dla sulęcinianki Agnieszki Kubańskiej, która ucierpiała w wyniku wypadku komunikacyjnego. Na leczenie potrzebne jest 190 981 zł, a czas ucieka. W akcje włączyła się gmina Sulęcin, która wystawiła na licytację zestaw sulęcińskich gadżetów (można licytować do 15 września na Facebooku gminy), a także Klub Motocyklowy Boxer, który zorganizował piknik motocyklowy połączony z promocją krwiodawstwa.

Agnieszka wraz z mężem ulegli wypadkowi komunikacyjnemu podczas przejażdżki motorem. W tył jednośladu uderzył samochód, w wyniku czego małżeństwo zostało wyrzucone z motoru. Agnieszka jechała z tyłu i doznała największych obrażeń. Przez miesiąc po wypadku tkwiła w śpiączce. Obecnie ma złamany rdzeń kręgowy, przez co nigdy nie stanie na własnych nogach. W wyniku wypadku uszkodziła wzrok, straciła zęby, roztrzaskała miednicę, której lekarze nie operują ze względu na brak czucia w nogach.

Środki zbierane na zbiórce siepomaga.pl/agnieszka-kubanska mają pokryć koszty rehabilitacji oraz leczenia, a także zakupu niezbędnego sprzętu medycznego. Ze względu na trwały uszczerbek na zdrowiu, Agnieszka potrzebować będzie wózka, podnośnika czy szyn najazdowych na schody.

JP

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS