Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

Tribute Fest
30.11.2019 r., sobota
Klub u Bulka / ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

Godz. 18:00 – otwarcie bramek
Godz. 19:00 – start!
Bilety: 25/35 zł – Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 506 070 879

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego koncert. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązuje na wszystkich bulkowych koncertach.
Uwaga – możliwość płatności przelewem!

Sprzedaż biletów na miejscu, w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub płatność przelewem – numer konta bankowego – 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew zatytułowany „Imię i nazwisko, TRIBUTE FEST” – bilety opłacone w ten sposób będą do odbioru w dniu koncertu na bramce.

Tribute FEST jedyne takie muzyczne wydarzenie w województwie lubuskim, upamiętniające takie zespoły jak: AC/DC, Metallica, Alice in Chains, Soundgarden, Nirvana, Radiohead. Do współpracy nad tym projektem zaproszeni zostali: AS/DS, AlcoholicA, GILF oraz Łukasz Łyczkowski – gościnnie.

Tribute FEST to idealny pomysł na andrzejkowy wieczór. Spędź go w Sulęcińskim Ośrodku Kultury! Rockowe klasyki to najlepsze z możliwych muzycznych propozycji. Z myślą o Was przygotowaliśmy aż trzy wyjątkowe koncerty, podczas których usłyszycie muzykę największych legend rocka, w wykonaniu muzyków z Polski i zagranicy.

Tribute FEST– wystąpią:

AS/DS – AC/DC

700 występów w przeciągu 7 lat, Tysiące fanów – najlepszy tribute band AC/DC w Europie Wschodniej, eksplozja dźwięków i świateł! Muzycy tworzą wyjątkowy projekt, ponieważ są bardzo podobni do samego AC/DC nie tylko z wyglądu. Grają w bardzo podobnym do oryginału stylu i z taką samą mocą – trudną do opisania, ale łatwą do odczuwania 😉 Scena płonie pod tymi facetami! Podobieństwo do oryginału, jakość dźwięku i barwa głosu pozytywnie zaskakują publiczność. Przygotujcie się na dwie godziny najlepszych utworów AC/DC! Zespół AS/DS z Ukrainy uzyskał certyfikat oficjalnego tribut bandu AC/DC.

AlcoholicA – Metallica

Zespół powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu to nie przypadek – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.
Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r AlcoholicA wydała album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Wiosną 2019 roku opublikowane zostały dwa nowe single, w tym momencie band przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której wydanie planuje w 2020 roku.

GILF – Alice in Chains / Soundgarden / Nirvana / Radiohead

GILF czyli GIL Jarek + FIAŁKA Krzysztof – dwóch znanych muzyków z Zielonej Góry (Cadillac, Bullfinch, Fabula Rasa), duet grający akustyczne wersje grungeowych i rockowych przebojów lat 90-tych. Na tegorocznym TRIBUTE FEST usłyszmy utwory takich zespołów jak Nirvana, Soundgarden, Alice In Chains czy Radiohead. Z GILFem gościnnie wystąpi Łukasz „Łyczek” Łyczkowski, lider formacji Łukasz Łyczkowski & 5 RANO.

f

Kabaret młodych panów Sulęcin
Kabaret młodych panów Sulęcin
Kabaret młodych panów Sulęcin
Kabaret młodych panów Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin