Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Klub u Bulka i Sulęciński Ośodek Kultury zapraszają na kolejną odsłonę Koncertowej Jesieni w Klubie u Bulka – tym razem na klubowej scenie wystąpią Transgresja oraz Heavyweight!

Kiedy? 11 listopada 2021
O której? 20:00
Gdzie? Klub u Bulka/SOK
Ile kosztują bilety? 30 PLN (przedsprzedaż) i 40 PLN (bramka)
Gdzie je kupię? https://goout.net/pl/bilety/transgresja+heavyweight/psjk/

Możliwa rezerwacja wejściówek:
– pod nr tel. 506070879, SMS o treści:
1111 + imię i nazwisko + ilość biletów.

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetycznego psychodelicznego rocka. Elementem charakterystycznym koncertów zespołu jest także przykuwająca oko oprawa wizualna. Kontrastowa gra świateł oraz stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych oddziałują na wyobraźnię słuchacza, doskonale dopełniając chwytliwe, bujające melodie i wytwarzając przy tym unikalny klimat koncertów, które na długo zapadają w pamięć.
Zadebiutowali na scenie w 2016r., a niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze, trzyutworowe demo zespołu pt. “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”. We wrześniu 2017r. ukazała się, trwająca niespełna pół godziny, zawierająca sześć utworów EP-ka pt. “Spokój Znajdzie Niewielu”, zarejestrowana w “Studio dmb” w Bielsku-Białej.
Zespół jest laureatem wielu przeglądów muzycznych: “100-tka i gra muzyka” w Dąbrowie Górniczej, “FAZA 2017” w Katowicach oraz “Rockosz 2017” w Bielsku-Białej.

W 2018 roku dotarli do finału Antyfestu oraz wystąpili w telewizyjnym show Mam Talent. Po występach konkursowych przyszedł czas na szlify sceniczne- pojawili się na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na IV Przystanku Żory. Po pandemicznej przerwie zespół wraca z mocnym uderzeniem do Jarocina. Podczas trwania Festiwalu otrzymuje nagrodę specjalną w zmaganiach „Jarocińskich Rytmów Młodych 2021”. Zespół aktywnie koncertuje, ma za sobą udział w trasach koncertowych czołówki polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, Organek oraz festiwalach i własnych koncertach.
Transgresja świetnie odnajduje się w występach na żywo, a każdy ich koncert to bomba energetyczna.
Wroku 2019 nagrali płytę „Brak Równowagi”, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. W tym samym roku płyta została wydana przez SP Records.
Obecnie przygotowują materiał na nową płytę, która pojawi się na sklepowych półkach jeszcze w 2021 roku. Pod koniec roku 2020 zespół zaprezentował dwa single zapowiadające nowy materiał “Pragnę więcej” oraz “Iluzja ograniczenia”.

www.transgresja.pl
https://www.facebook.com/transgresja
https://www.instagram.com/transgresja.poland/
https://www.youtube.com/transgresja

Najnowsze teledyski:
„Pragnę więcej” https://youtu.be/RVpXEZj3DGQ
„Iluzja ograniczenia” https://youtu.be/m6ktZP8WZ6A

Nazywamy się HEAVYWEIGHT. Jako muzycy nie jesteśmy debiutantami i zdobywaliśmy doświadczenie w różnych składach, tak w studio, jak i na żywo.
Gramy rocka. Nie wiemy, jakiego dokładnie. Po prostu rocka. Najważniejsze w naszej muzyce są dla nas trzy elementy: solidna sekcja rytmiczna, melodia, energia i różnorodność naszych kawałków. No dobra, to cztery elementy. Nie twierdzimy, że nasza cechą jest konsekwencja…
W aktualnym składzie gramy od momentu pojawienia się w nim nowej krwi – żywiołowej i zadziornej front woman, co naszym zdaniem dodaje pazura wysiłkom werblisty i strunowców. Właśnie kończymy prace nad najnowszą płytą, zatytułowaną „Kruki i drony”, która będzie wizytówką aktualnego wcielenia naszego zespołu i ukaże się jesienią lub na początku przyszłego roku.

Więcej info: http://heavyweight.pl/

Skład zespołu:
Mecha – śpiew
Grzehoo – gitara
Seba – gitara
Acioo – gitara basowa
Viking – perkusja

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS