Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Sulęcińscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w ciągu miesiąca na stacjach paliw ukradł ponad tysiąc litrów oleju napędowego. Tankował w powiecie sulęcińskim, słubickim, świebodzińskim i krośnieńskim. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

W grudniu ubiegłego roku sulęcińscy policjanci otrzymali zgłoszenia o kradzieżach paliwa na stacjach paliw na terenie gminy Torzym. W ciągu jednego miesiąca w Torzymiu i Boczowie nieznany mężczyzna dokonał łącznie pięciu kradzieży oleju napędowego. Wykorzystywał do tego dwa pojazdy, a paliwo tankował do zbiornika i kanistrów.

Dzięki pracy operacyjnej policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili, że odpowiedzialnym za ostatnią kradzież paliwa w dniu 29 grudnia w Torzymiu jest mieszkaniec powiatu słubickiego. We wtorek (03 stycznia) policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę. Podejrzany usłyszał zarzut i przyznał się do popełnienia przestępstw. Ponadto, podczas przesłuchania 22-latek przyznał się dodatkowo do popełnienia dziesięciu podobnych kradzieży, których dokonywał w grudniu 2016 roku w powiecie sulęcińskim, słubickim, świebodzińskim oraz krośnieńskim. Łączna ilość skradzionego paliwa to ponad tysiąc litrów, a jego wartość szacowana jest na około pięć tysięcy złotych. Zgodnie z kodeksem karnym, za kradzież zatrzymanemu mężczyźnie grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Alina Słonik
KPP w Sulęcinie

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie