Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Już niedługo, 18 lutego 2024 roku o godzinie 17:00, Sulęciński Ośrodek Kultury będzie miejscem magicznego wydarzenia – Koncertu Walentynkowego, który zapowiada się jako niezapomniana noc pełna emocji i miłosnych wrażeń. Gwiazdami wieczoru będą znakomity wokalista, legenda śląskich szlagierów Mirosław Szołtysek oraz utalentowany duet muzyczny MarsaAlam, błyskawicznie zdobywający serca fanów.

Wydarzenie odbędzie się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury przy ulicy St. Moniuszki 1. Bilety można nabywać już teraz w kasie biletowej pod numerem telefonu 95 755 24 77. Istnieje możliwość składania zamówień grupowych pod numerem telefonu 661 730 926.

Koncert Walentynkowy obiecuje niezwykłą dawkę emocji i doskonałej muzyki. Występujący artyści posiadają bogaty repertuar muzyczny, który przemawia do serc słuchaczy w każdym wieku. Ich utwory regularnie gościły na antenach wielu rozgłośni radiowych oraz zyskały uznanie w środowisku telewizyjnym.

Nie zwlekajcie z zakupem biletów na to wyjątkowe wydarzenie! Koncert Walentynkowy w Sulęcinie to doskonała okazja na spędzenie magicznej wieczoru w miłym towarzystwie i przy dźwiękach najpiękniejszych utworów w wykonaniu wyjątkowych artystów.

Bilety do kupienia w kasie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury oraz na stronie:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/111341/sulecin/szlagierowy.zawrot.glowy/

Zdjęcie: Facebook Sulęcińskiego Ośrodka Kultury

 

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS