Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Szkółka wędkarska – Ogólnopolska akcja szkoleniowa naszego czasopisma Wiadomości Wędkarskich ma za zdanie przekazanie i wprowadzenie dzieci i młodzież w sposobie wędkowania na podstawie zdobytych doświadczeń. Wędkarstwo jest rzemiosłem, które należy poznać poprzez praktykę. Uzyskany przez Szkółkę Wędkarską Linek Kroczek w Sulęcinie Certyfikat jest uznaniem i podziękowaniem za wieloletnie organizowanie wakacyjnej szkółki wędkarskiej. Z naszej strony, zawsze istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń nie tylko nad akwenami, ale również w innych miejscach np. w pomieszczeniach zamkniętych – przekazał nam między innymi redaktor Józef Batman Wiśniewski.

Z inicjatywy członków Polskiego Związku Wędkarskiego Koła LIN z Sulęcina od 2 do 7 lipca nad Jeziorem Trzecim odbywały się zajęcia 26 dzieci, uczestników V edycji wakacyjnej Szkółki Wędkarskiej Linek Skoczek.

W inauguracyjnym otwarciu biwaku wędkarskiego uczestniczyła Przewodnicząca Komisji ds. Młodzieży Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Gorzowie Wielkopolskich Elżbieta Kasperkiewicz, burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Sulęcin Witold Gorączka, zastępca Redaktora Naczelnego czasopisma „Wiadomości Wędkarskie” Marek Kluczek oraz redaktor Wiadomości Wędkarskich Józef Batman Wróblewski.

W tym roku za piątą inicjatywę wakacyjnej szkółki wędkarskiej Koło LIN zostało wyróżnione Certyfikatem przyznanym przez czasopismo Wiadomości Wędkarskie. Podczas drugiego dnia wakacyjnej szkółki wędkarskiej adepci uczestniczyli w spotkaniu z redaktorem Wiadomości Wędkarskich Józefem Batmanem Wróblewskim, który przeprowadził lekcję szkoleniową na temat podstaw sztuki wędkowania, w tym sposobu wabienia ryb, przygotowania materiału wabienia, wyboru odpowiedniego bata /wędki/ i zestawu do wędkowania.

W uznaniu wsparcia wakacyjnej akcji członkowie koła i adepci szkółki przekazali współorganizatorom biwaku podziękowania w postaci listów i symbolicznego kubka z logo Szkółki Wędkarskiej Linek Skoczek.

Szkółka w swoim tygodniowym harmonogramie obozowego życia, przewiduje przeprowadzenie innych formy spędzenia czasu wolnego przez dzieci i młodzież, nie zawsze związane z wędkarstwem.

Szkółkę nad Jeziorem Trzecim wspierały: 45 WOG z Wędrzyna, Piekarnia Oskroba, Nadleśnictwo Sulęcin, Burmistrz Sulęcina, Firma Tomal PHU, Hurtownia i Sklep Wędkarski Sazan Danuta Richter z Gorzowa Wlkp, Sklep Wędkarski Petunia Fishing Dagmara i Piotr Piotrowscy z Gorzowa Wlkp., Anita i Paweł Sobczak z Rychlika, Firma Leks, Sklep Wędkarski Wiesława Polańskiego oraz rodzice dzieci uczestniczących w obozie wędkarskim.

Maciek Barden

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin