Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

Dni Sulęcina 2018 program koncerty

Dni Sulęcina 2018 – 22-23 czerwca

Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana oraz Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają serdecznie na tegoroczne Dni Sulęcina, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca.

Dni Sulęcina 2018 program

Wyjątkowo 21 czerwca, w czwartek, o godzinie 16:30, zapraszamy na Turniej Brydża, który odbędzie się w Sali Kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

W piątek, 22 czerwca, nasze działania przeniosą się do centrum miasta. O godzinie 18:00 na Placu Czarnieckiego odbędzie się Kolorowe Podwórko – gry i zabawy dla dzieci, a poza tym: występy dziecięcych grup teatralnych SOK oraz koncert solistów Studia Piosenki SOK.
Tego dnia na naszej plenerowej scenie wystąpią: The Best of Voice (Agata Hylińska, Jelena Matula, Łukasz Łyczkowski), Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół Afromental.

W sobotę od godziny 12:00 zapraszamy nad rzekę Postomię (Promenada przy Domu Joannitów). Wśród głównych atrakcji: Regaty na Postomii, Plenerowy Turniej Szachowy, Otwarty Turniej w Boule, konkurs sprawnościowy i zabawy w parku linowym. O godzinie 14:30 zapraszamy na Spływ na Byle-Czym po rzece Postomii, natomiast o w godzinach 16:00-16:30 odbędzie się konkurs na najpiękniejszy wianek. Tuż po ogłoszeniu wyników, wspólnie puścimy wianki do rzeki. Szczegółowe informacje dotyczące wymienionych wyżej konkursów znajdują się na stronie internetowej organizatora: www.soksulecin.pl

W międzyczasie, o godzinie 12:00 na Stadionie im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie odbędzie się II Memoriał Piłki Nożnej im. Romana Sobczyka. Jednocześnie zapraszamy także do Parku Jordanowskiego, gdzie od godziny 12:00 będzie znajdować się Miasteczko Militarne. Wstęp bezpłatny!

Sobotnie uroczystości w centrum miasta rozpocznie Msza Św. (godzina 10:00), o godzinie 11:30 zapraszamy na uroczystości związane ze świętem 17 WBZ. Tuż po godzinie 13:00 zapraszamy na Koncert Orkiestr Służb Mundurowych ze Szczecina i Wrocławia, tuż po nim odbędzie się Festiwal Przedszkolaków – występy najmłodszych pod hasłem „Na Wojskową Nutę”, kolejnym punktem programu będzie występ grupy kabaretowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku – „Teraz My”.

Swoje umiejętności wokalne zaprezentują artyści: zespół Budka Band (godz. 18:00), zespół Siedemnastka (godz. 20:00) oraz gwiazda wieczoru – Szymon Wydra & Carpe Diem.

Na zakończenie dnia zapraszamy na pokaz laserowy (godz. 23:00)

Zapraszamy na tegoroczne Dni Sulęcina!

1 odpowiedź na ten artykuł
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin