Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Spółka Living Furniture, która we wrześniu tego roku rozpoczęła w naszym mieście produkcję wysokiej jakości łóżek tapicerowanych planuje zatrudniać kolejne osoby.

Duży inwestor, którego udało się przekonać do postawienia wartej wiele milionów euro fabryki, ruszył z produkcją już latem tego roku. Wszystko odbywa się zgodnie z naszymi założeniami – podkreśla członek zarządu Living Furniture Europe Mariusz Pawlak. „Zatrudniamy około 100 pracowników. Jesteśmy na etapie, w którym planujemy zwiększenie zatrudnienia.”

Firma wpadła na dość ciekawy i nie stosowany wcześniej w Sulęcinie pomysł, aby zachęcić nowe osoby do rozpoczęcia pracy. Od 13.11.2018 roku organizowane będą bezpłatne szkolenia dla szwaczek/szwaczy oraz tapicerów, którzy chcą się sprawdzić w nowym zawodzie oraz zobaczyć jak wygląda jedna z najnowocześniejszych tego typu fabryk w tej części Europy. Szkolenia będą się odbywały we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 16.00 do 18.00. Po ich odbyciu firma zatrudni chętne osoby, wykazujące odpowiednie predyspozycje.

„Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób myśli o zmianie pracy, ale niekiedy ich obowiązki nie pozwalają nawet na sprawdzenie naszej oferty i zobaczenia, jak wygląda firma „od kuchni”. Chcemy pokazać, że praca u nas jest bardzo ciekawa i nie taka trudna, jak może się wydawać. Wszystko to dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej. Chcemy przede wszystkim zaciekawić mieszkańców Sulęcina i okolic naszą ofertą” – podkreśla pan Marek Stefaniak, szef produkcji.

Dla wszystkich zainteresowanych osób planujemy przeprowadzić kilka bezpłatnych szkoleń w godzinach popołudniowych. Chcemy, aby mieszkańcy mieli szansę spokojnie nas poznać, zobaczyć fabrykę i nauczyć się nowych rzeczy. Wiemy, że wiele osób jest ciekawych naszej firmy. Chcemy im wyjść na przeciw, otworzyć się na ludzi. Bezpłatne szkolenia mają na celu pokazanie, jak pracujemy oraz, co najważniejsze pozwolą nabyć uczestnikom nowe umiejętności jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

W trakcie takiego szkolenia będzie można m.in. zwiedzić nasz zakład oraz zapoznać się z pracą na maszynie szwalniczej i z pracą tapicera.

INFORMACJE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH:
Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek w godzinach od 16.00 do 18.00
Sposób zgłaszania: mailowo kadry@living-furniture.eu, tel. 957 396 906.
Osoba kontaktowa: Bożena Badowska

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin