Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Latem tego roku grupa POLIPOL rozbudowując swój portfel produktów przejęła prawa do dystrybucji i marketingu firmy Oschmann Comfort Betten GmbH. Ponadto POLIPOL przejął firmę produkcyjną Living Furniture Europe sp. z o.o. sp. k. w Sulęcinie, w którym zatrudnionych jest ponad 200 pracowników.

POLIPOL to w najlepszym tego słowa znaczeniu zarządzane konserwatywnie przedsiębiorstwo – ale z nowoczesnym podejściem. Mimo stałego wzrostu pozostaje wierne korzeniom średniego przedsiębiorstwa – tu człowiek stoi w centrum dokonań. Pomysł, przedsiębiorcza wizja i duża porcja lokalności – na tym właśnie opiera się historia sukcesu firmy POLIPOL. Nie tylko czynić inaczej niż inni, ale również lepiej. Stale się rozwijać, ale z wyczuciem i wyznaczać trendy, które trwają po dziś dzień. Te zasady stanowią kontynuację koncepcji, dzięki której Gerd J. Hemmerling założył w 1990 roku firmę POLIPOL.

We wczesnych latach sercem przedsiębiorstwa były wschodniowestfalskie Rahden i Zehdenick koło Berlina. Pierwszą serię mebli tapicerowanych firma POLIPOL wprowadziła, mając tylko siedmiu pracowników. Obecnie POLIPOL zatrudnia ponad 5 000 pracowników w kraju i za granicą. Asortyment obejmuje ponad 300 modeli i 150 foteli telewizyjnych. Z ówczesnej spółki GmbH powstała działająca w całej Europie Grupa POLIPOL z wieloma spółkami zależnymi i obecnie ponad 400 milionami obrotu rocznego. Firma POLIPOL należy dzisiaj do grupy czołowych producentów mebli tapicerowanych w Europie i jest aktywna na całym świecie. Celem po dziś dzień jest utrzymanie skutecznej od początku strategii, opracowywanie innowacyjnych produktów w jednym miejscu w Niemczech i produkcja w krajach Wschodniej Europy.

Grupa produkuje meble tapicerowane, które odpowiadają stylowi życia, są przemyślane, komfortowe i najwyższej jakości. Tworzy meble, które cieszą i wspierają komunikację, ponieważ siedzi się tam razem wygodnie, przytulnie i w pełnym odprężeniu. POLIPOL to więcej niż wyjątkowy produkt. W kontaktach z klientami, partnerami handlowymi, jak i współpracownikami w pierwszej kolejności stawia na wysoki poziom uznania – będącego podstawą udanej i pełnej szacunku współpracy oraz ważnego filaru kultury przedsiębiorstwa.

Cechą naszego przedsiębiorstwa są zmotywowani współpracownicy, ich identyfikacja z produktem oraz zadowoleni klienci. Wraz z przejęciem naszego zakładu, zmianie uległa jego nazwa na „Christianapol Meble Polska”. Nasza działalność w zakresie łóżek tapicerowanych będzie kontynuowana i zintegrowana z działaniami grupy Polipol.

Zarząd Christianapol Meble Polska

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie