Home Sport Badminton

Praca meble łóżka Sulęcin

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulęcinie reprezentowali województwo lubuskie w trakcie Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie – Białystok 2020.

W dniach 07-08 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie reprezentowali województwo lubuskie w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie, które w tym roku odbyły się w Białymstoku.

Dzięki przychylności Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta oraz dyrektora szkoły podstawowej Sławomira Słonika wyjazd doszedł do skutku, a uczniowie mieli okazję w trakcie rozgrywek zmierzyć się z umiejętnościami sportowymi uczniów z całej polski.

Poziom gry bardzo wysoki, a walka o punkty na korcie bardzo wyrównana. Spośród szesnastu województw naszym zawodniczkom udało się zdobyć VIII miejsce i tym samym awansować o kolejne trzy miejsca w porównaniu do poprzedniego roku. Tuż za nimi IX miejsce zdobyła reprezentacja chłopców, która w tym roku miała swój debiut na ogólnopolskim turnieju. Przed uczniami kolejny rok ciężkiej pracy na korcie.  Być może młodzież w przyszłym roku będzie miła okazję po raz kolejny reprezentować nasze województwo, szkołę, a przy okazji swój klub sportowy.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że reprezentacja województwa lubuskiego w składzie Aleksandra Cieplak, Milena Gierońska, Karol Chojnacki i Marcin Markowski na co dzień trenują w Sulęcińskim Stowarzyszeniu Badmintona pod czujnym okiem trenerów Magdaleny Piechowiak oraz Jeremiego Borowca. Sami trenerzy są dumni z kolejnego awansu. Wyniki są coraz bardziej zadowalające i zadaniem trenerów najważniejsze jest to, by dawały satysfakcję przede wszystkim dzieciom i młodzieży. To dzięki ich zaangażowaniu możemy się pochwalić tym, że reprezentacja województwa lubuskiego należy do tych młodych sulęcinian.

Sulęcińskiej reprezentacji, trenerom i rodzicom dzieci składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania. Śmiało możemy stwierdzić, że wspólnie spędzony czas na treningach i ciężka praca na korcie daje jak widać wymierne efekty.

Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin