Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Witamy na pierwszym sulęcińskim społecznym portalu internetowym. Nasz portal powstał z myślą o Was – mieszkańcach Sulęcina, a także o wszystkich mieszkańcach i sympatykach gminy oraz powiatu Sulęcińskiego, którzy czują się związani z tym wspaniałym miastem. Do naszych zadań należy informowanie Was na bieżąco o wszystkich ważnych dla naszej społeczności wydarzeniach z zakresu kultury, edukacji, sportu i innych dziedzin. Nasz portal jest skierowany do wszystkich, którym leży na sercu dobro i rozwój naszej „małej ojczyzny”.
Przygotowaliśmy dla Was wiele zakładek tematycznych, dzięki którym każda osoba odwiedzająca nasz serwis znajdzie tu coś dla siebie. Naszym celem jest również promocja i wspieranie sulęcińskiej kultury poprzez relacjonowanie ważnych wydarzeń artystycznych. Będziemy Was również informować o ciekawych wydarzeniach z życia sulęcińskich szkół, a dla miłośników sportu przygotowaliśmy sprawozdania z zawodów sportowych rozgrywanych na terenie naszej gminy i powiatu oraz informacje o dokonaniach sulęcińskich sportowców.

Sulęcin24 to także miejsce spotkań osób o różnorodnych zainteresowaniach i poglądach, chcących podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami, na temat spraw związanych z Sulęcinem. Aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom nasz portal zapewnia też możliwość komentowanie artykułów i przedstawienia swoich poglądów w zakładce ”Waszym Zdaniem”

Nasz zespół przygotował także dział ogłoszeń oraz katalog sulęcińskich firm. Zamieszczanie ogłoszeń i dodawanie wpisów do katalogu firm jest całkowicie bezpłatne – zachęcamy do korzystania!

Portal Sulecin24.pl będzie nieustannie ulepszany, chcielibyśmy, aby był współtworzony przez mieszkańców Sulęcina i okolic. Oferujemy możliwość publikowania ciekawych artykułów. Będziemy wdzięczni za wszystkie wskazówki i propozycje dotyczące funkcjonowania serwisu.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy i życzymy miłego korzystania z serwisu.
Pozdrawiamy – zespół redakcyjny Sulęcin24

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS