Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Witamy na pierwszym sulęcińskim społecznym portalu internetowym. Nasz portal powstał z myślą o Was – mieszkańcach Sulęcina, a także o wszystkich mieszkańcach i sympatykach gminy oraz powiatu Sulęcińskiego, którzy czują się związani z tym wspaniałym miastem. Do naszych zadań należy informowanie Was na bieżąco o wszystkich ważnych dla naszej społeczności wydarzeniach z zakresu kultury, edukacji, sportu i innych dziedzin. Nasz portal jest skierowany do wszystkich, którym leży na sercu dobro i rozwój naszej „małej ojczyzny”.
Przygotowaliśmy dla Was wiele zakładek tematycznych, dzięki którym każda osoba odwiedzająca nasz serwis znajdzie tu coś dla siebie. Naszym celem jest również promocja i wspieranie sulęcińskiej kultury poprzez relacjonowanie ważnych wydarzeń artystycznych. Będziemy Was również informować o ciekawych wydarzeniach z życia sulęcińskich szkół, a dla miłośników sportu przygotowaliśmy sprawozdania z zawodów sportowych rozgrywanych na terenie naszej gminy i powiatu oraz informacje o dokonaniach sulęcińskich sportowców.

Sulęcin24 to także miejsce spotkań osób o różnorodnych zainteresowaniach i poglądach, chcących podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami, na temat spraw związanych z Sulęcinem. Aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom nasz portal zapewnia też możliwość komentowanie artykułów i przedstawienia swoich poglądów w zakładce ”Waszym Zdaniem”

Nasz zespół przygotował także dział ogłoszeń oraz katalog sulęcińskich firm. Zamieszczanie ogłoszeń i dodawanie wpisów do katalogu firm jest całkowicie bezpłatne – zachęcamy do korzystania!

Portal Sulecin24.pl będzie nieustannie ulepszany, chcielibyśmy, aby był współtworzony przez mieszkańców Sulęcina i okolic. Oferujemy możliwość publikowania ciekawych artykułów. Będziemy wdzięczni za wszystkie wskazówki i propozycje dotyczące funkcjonowania serwisu.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy i życzymy miłego korzystania z serwisu.
Pozdrawiamy – zespół redakcyjny Sulęcin24

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie