Praca steinpol
Home Kultura Koncerty - relacje

Praca Christianapol meble Sulęcin

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sulęcin Reggae Festiwal za nami.
Dwa dni wypełnione atrakcjami i koncertami minęły niezwykle szybko. Rozpoczęliśmy je tym razem Turniejem o Puchar Boba Marleya – który wyjątkowo odbył się w Parku Miejskim w Sulęcinie. O niepowtarzalny, przygotowany specjalnie na tę edycję puchar walczyły cztery drużyny: PKMSiR Żywe Legendy, Dom Dziecka w Sulęcinie, Stacja 5 GFM oraz FC Bob. Po zaciętym finale ze Stacją 5 GFM to Żywe Legendy obroniły tytuł mistrzowski i kolejny puchar powędrował do Gorzowa Wielkopolskiego.
Po pozytywnych sportowych emocjach dalsza część piątkowego programu przeniosła się na nasz festiwalowy teren przy Letniej Scenie SOK, gdzie można było odsapnąć przy historii polskiego reggae.

Sobota to już był czas dla dźwięków na żywo – po intensywnym muzycznym warm-upie w wykonaniu N4me It Sound scenę przejęła żywiołowa załoga The Bartenders, dzięki której mogliśmy usłyszeć m.in utwory z niesamowitego projektu Tribute to Alibabki. Po nich w podróż przez dekady swojej twórczości zabrał nas legendarny Bakshish. Ten wyjątkowy zestaw muzyczny domknął ponowny występ N4me it sound na zakończenie festiwalu.
Wszystkim wydarzeniom towarzyszyła wystawa podsumowująca dziewięć poprzednich edycji.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie dziesięciu edycji Sulęcin Reggae Festiwal

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie