Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Sulęcin Reggae Festiwal

Sulęcin Reggae Festiwal

Sulęcin Reggae Festiwal odbędzie się 28 sierpnia 2010 na obiektach Sulęcińskiego Ośrodka Kultury ,Sportu i Rekreacji ul. Moniuszki 1 – Winna Góra.

To pierwsze plenerowe przedsięwzięcie w naszym mieście, którego głównym bohaterem będzie muzyka reggae. Nasz mały festiwal to pozytywne, wibracyjne zakończenie tegorocznych wakacji. Liczymy, iż na nasz festiwal licznie przybędą miłośnicy trójkolorowej muzyki z całego województwa, regionu a być może i z dalszej części naszego kraju.

Podczas festiwalu zagra czołówka Polskiej sceny reggae zespoły: Jafia Namuel, Dubska, Paraliż Band oraz dopiero zaczynający swoja przygodę z reggae zespół Kannan Dub Band na zakończenie festiwalu zagrają piękne panie z sound sytemowego składu Kermit Sound.

S.R.F. – to nie tylko muzyka, ale i moc innych atrakcji takich jak: mecz piłki nożnej o puchar im Boba Marleya, wystawa fotografii, projekcje filmowe, wspólna gra na bębnach oraz spektakl uliczny teatru „z Głową w Chmurach” z pokazem fire show, kuglarzami i szczudlarzam. Odbędą się również warsztaty szczudlarskie.

Kolejnymi atrakcjami festiwalu  będzie wizyta ekipy bębniarzy z Djembe Planet, którzy opowiedzą o bębnach, pokażą kilka podstawowych rytmów oraz zaproszą wszystkich do wspólnego grania. Będzie można również zakupić instrumenty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Odbędą się rozgrywki w piłkę plażową drużyn 2 osobowych. A Celowy Związek Gmin CZG-12 przygotuje specjalny ekologiczny program dla wszystkich bez względu na wiek.

Jak widać atrakcje nie tylko dla młodzieży, ale i również dla dzieci i ich rodziców, pragniemy, aby festiwal był spotkaniem wszystkich mieszkańców Sulęcina i przyjezdnych gości.
Sulęcin jest wyjątkowym miastem na mapie woj. Lubuskiego z każdym rokiem wzbogacany jest program imprez muzycznych i kulturalnych mamy nadzieje, iż i ten festiwal wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń, co jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność naszego regionu.

ZAPRASZAMY DO SULĘCINA!!!

Adres biura organizacyjnego:
Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
Tel. 095 755 24-77
Fax. 095 755 24-78
www.soksir.sulecin.pl
soksir_sulecin (at) interia.pl

Nadesłał
Jacek Filipek

PATRONEM SULĘCIN REGGAE FESTIWAL JEST PORTAL SULECIN24.PL

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS