W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu II ligi siatkówki Olimpia Sulęcin pokonała we własnej hali GTPS Gorzów Wlkp 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:21).

Pierwsze dwa sety, choć nie stały na najwyższym poziomie toczyły się jednak pod dyktando siatkarzy z Sulęcina. Dopiero trzeci set dostarczył publiczności dużych emocji. Po zaciętej walce wygrali tego seta gorzowianie do 23. Czwarty set to wygrana Olimpii do 21, a cały mecz 3:1.

Publiczność jak zawsze dopisała. Gorący doping słychać było przez całe spotkanie.
Olimpia utrzymała drugie miejsce w tabeli, ponieważ przodujący Krispol Września wygrał wyjazdowe spotkanie z Morzem Szczecin 3:0.

Inna drużyna z czołówki AZS Zielona Góra pokonała we własnej Hali LO MS Świnoujście 3:1
Kolejny mecz Olimpia Sulęcin rozegra 24 listopada we Wrześni z Krispolem, a więc będzie to mecz na szczycie lidera z vice liderem.

W Sulęcinie siatkarzy Olimpii będziemy mogli podziwiać 1 grudnia w meczu z MKS Kalisz.