Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Zapraszamy na występ komediowy 29. maja o godzinie 19:00 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Bilety do nabycia online pod adresem:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58024/Sul%C4%99cin/Stand-up%3A+Paulina+Potocka%2C+Ewa+Stasiewicz%2C+Jakub+Pocz%C4%99ty/

Najnowsze programy stand-upowe zaprezentują Ewa Stasiewicz, Paulina Potocka oraz Jakub Poczęty. Po kilkumiesięcznej przerwie komicy wracają do występów na żywo, to dobra okazja by usłyszeć ich najnowsze żarty.

Ewa Stasiewicz – od wielu lat związana ze sceną rozrywkową. Komiczka o wielu twarzach. Jej najbardziej znane alter ego to Paulina Macutkiewicz – właścicielka hurtowni farb i polityk w jednym, której znakiem rozpoznawczym jest piękny kołnierz obecny w każdym spocie wyborczym. Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza własne, krótkie produkcje. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.

Paulina Potocka – została nagrodzona na licznych festiwalach komediowych. Przemieszcza się po Polsce coraz sprawniej. Nie myli stacji kolejowych ze stacjami paliw. Ani oleju napędowego z benzyną. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. W najnowszym programie „Czym gorzej, tym lepiej” sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że jesteśmy na tej planecie na chwilę i zaraz to wszystko się skończy. Zanim jednak wizja końca się ziści Paulina opowie kilka nowych żartów i siedem refleksji.

Jakub Poczęty – czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. Jakub wystąpi z programem pt. „Zmieńcie mi planszę” w którym opowie o dzieciach, social mediach, związkach tych mniej lub bardziej udanych. Dowiesz się gdzie i kiedy się nie zaręczać, co robi z człowieka uzależnienie od Facebooka, i co myśli pijany chomik.

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie