Praca steinpol
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca Christianapol meble Sulęcin

Zapraszamy 14 września na niezapomniany wieczór komediowy!

Ze swoimi najnowszymi programami wystąpią dla Was:

Michał Pałubski StandUp na życie
„Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie”, to najnowszy program Michała!

Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył!
Oto Michał Pałubski – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

Damian „Viking” Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.
Tym razem wystąpi z najnowszym programem „Życie 3.0”, w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Bilety w cenie:
30 zł przedsprzedaż
40 zł w dniu wydarzenie

Bilety do kupienia w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (od poniedziałku, do piątku w godzinach 8-16 oraz online po tym linkiem ticketos.pl/event/3485

PODCZAS WYDARZENIE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ NAGRYWANIA/STREAMOWANIA AUDIO / WIDEO

* Wydarzenie dla ludzi pełnoletnich
* Zakup biletu nie upoważnia do przeszkadzania występującym. Osoby takie zostaną wyproszone z wydarzenia bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilet

Zasady związane z pandemią:
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania przynajmnie 1,5mtr odstępu od siebie (chyba, że są rodziną i/lub zamieszkują wspólnie)
* Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie