Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Stal Sulęcin w meczu inaugurującym rundę wiosenną Klasy Okręgowej uległa Spartakowi Deszczno 2:3. Jak wskazywały mecze kontrolne oraz pierwszy pojedynek między zespołami w tym sezonie (remis w Deszcznie 5:5) można było spodziewać się na stadionie im. Stanisława Ożoga gradu bramek. Ostatecznie zgromadzeni kibice widzieli ich aż 5, jednak o jedną więcej zdobyli goście i to oni zainkasowali komplet punktów na inaugurację.

W pierwszej połowie to Stal znacznie przeważała, a nieliczne kontry gości nie stwarzały zbytniego zagrożenia pod bramką Dariusza Błażejczyka. Niestety dużej dozie szczęścia Jacek Gireń – bramkarz Spartaka może zawdzięczać, że do 25 minuty zachował czyste konto. Choć wcześniej w kilku dogodnych sytuacjach znalazł się Rafał Kotwica, to jednak inauguracyjnego gola w rundzie wiosennej zdobył dopiero Karol Rosłanowski. Mimo znacznej optycznej przewagi Stali wynik do przerwy już nie uległ zmianie. W drugiej połowie gra się znacznie zaostrzyła, czego efektem były trzy żółte kartki.
Spartakowi wystarczyło 7 minut, aby przejąć kontrolę nad spotkaniem – najpierw dwukrotnie – w 65 i 67 minucie na listę strzelców wpisał się Adam Szkuta, a w 72 na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził gości Jakub Kraus. Mocy Stalowcom starczyło tylko na zdobycie kontaktowej bramki, a wśród żółto-niebieskich ponownie na listę strzelców wpisał się Karol Rosłanowski.

Stal Sulęcin – Spartak Deszczno 2:3 (1:0)