Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

W meczu 28 kolejki Klasy Okręgowej Stal Sulęcin ponownie zaaplikowała rywalom grad bramek. Tym razem na tarczy z Sulęcina wyjechał zespół Radowiaka Drezdenko.

Wbrew temu co pokazuje ostateczny wynik mecz z Radowiakiem przynajmniej w pierwszej połowie nie należał do najłatwiejszych. Stalowcy mimo optycznej przewagi nie byli w stanie skutecznie sforsować obrony rywali. Udała im się ta sztuka tylko raz – gdy w 17 minucie do bramki trafił Michał Sobczak. Pozostałe próby zdobycia bramki w pierwszej połowie nie przyniosły rezultatu, a w bramce Stali dwukrotnie okazję do wykazania się miał nominalny bramkarz drużyny juniorów Mateusz Lachowski.

W drugiej połowie wszystko jednak wróciło do normy – „Żółta łódź podwodna” raz po raz skutecznie atakowała bramkę gości. W 48 minucie bramkę na 2:0 zdobył Damian Siudak, którego dwie minuty później na boisku zastąpił Wojciech Kaliski. To otworzyło Stalowcom drogę do bramki rywali i rozpoczęli oni strzelanie na dobre, tak aby zachować wiosenną skuteczność. Na listę strzelców wpisali się jeszcze: Jakub Rosiak (52′), Rafał Grzelczak (57′), Eliasz Kowalew (72′) oraz Bartosz Patelski (85′). Warto dodać, że dwie ostatnie bramki Stal zdobyła grając w przewadze po tym jak po protestach zawodników z Drezdenka jeden z nich został ukarany czerwoną kartką, a dwóch kolejnych żółtymi kartonikami.

Na dwie kolejki przed końcem Stal Sulęcin zajmuje 3 miejsce z przewagą 6 punktów nad kolejnymi zespołami – aby być pewnym trzeciego miejsca na koniec rozgrywek Stal musi zdobyć już tylko 1 punkt w dwóch meczach, lub liczyć na jakiekolwiek potknięcie rywali.

Stal Sulęcin – Radowiak Drezdenko 6:0 (1:0)