W trzeciej wg terminarza kolejce rundy wiosennej Stali Sulęcin w końcu udało się zainaugurować po zimowej przerwie rozgrywki klasy okręgowej.

W pierwszym ligowym meczu w roku 2018 Stalowcy pewnie pokonali Kosmos 78 Rudnica 5:0 (1:0). Gra w pierwszej połowie była jeszcze w miarę wyrównana, jednak czerwona kartka dla zawodnika Kosmosu zmieniła diametralnie oblicze spotkania. Obrona ręką na linii bramkowej – oprócz straty zawodnika kosztowała drużynę z Rudnicy także stratę bramki – rzut karny na gola zamienił Bartosz Michałek.

W drugiej połowie ten sam zawodnik skompletował hat-tricka – najpierw strzelając gola z akcji, a następnie po kolejnym rzucie karnym. Na listę strzelców wpisali się także – Damian Siudak oraz
powracający do drużyny Stali – Grzegorz Sochacki.

Więcej informacji na temat tego spotkania oraz ruchów kadrowych w Stali już wkrótce.