GBS Bank
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Ceny gazu EWE

Stal Sulęcin od drugiej rundy rozpoczęła walkę w Okręgowym Pucharze Polski i na drugiej rundzie ją zakończyła. W środę podejmowała wyżej notowaną Spójnię Ośno Lubuskie i uległa jej – tracąc dwie bramki, nie strzelając żadnej.

Zarówno Stal Sulęcin jak i Spójnia Ośno lubuskie wykorzystały spotkanie pucharowe, aby przetestować odrobinę mniej standardowe ustawienia niż zazwyczaj i tak np. w sulęcińskim zespole zobaczyliśmy od pierwszej minuty w ataku Emila Szablewskiego, który zastąpił kontuzjowanego Mateusza Siudaka. Z trybun natomiast to spotkanie oglądał Michał Matuszak. Mimo rotacji w składzie Stal Sulęcin przez dużą część spotkania stawiała silny opór swojemu czwartoligowemu rywalowi. O ile Stalowcy grali uważnie w obronie, dobrze reagowali w środku pola i bardzo często to tam przejmowali kontrolę, to jednak zabrakło klarownych sytuacji pod bramką rywala. Spójnia natomiast była w stanie częściej zagrażać bramce dobrze dysponowanego dzisiejszego dnia Dariusza Błażejczyka.

Praca Steinpol Rzepin

W 38 minucie doskonałą akcję Spójni wykończył Elbasan Woźniakiewicz, który z 6 metrów strzałem pod poprzeczkę pokonał będącego bez szans w tej sytuacji bramkarza Stali. Spójnia Ośno Lubuskie to zespół, który także w zeszłym roku mierzył się ze Stalowcami w Okręgowym Pucharze Polski, jednak tym razem zrewanżował się za ubiegłoroczną porażkę – w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Piotr Kurdykowski.

Stal Sulęcin 0-2 (0:1) Spójnia Ośno Lubuskie
Awans Spójni.

W sobotę natomiast Stalowcy rozgrywali ligowe spotkanie w Rudnicy. Na najmniejszym boisku w lidze zaledwie zremisowali po bramkach Mateusza Siudaka oraz Jakuba Sobczyka i z czterema punktami plasują się obecnie dokładnie w połowie tabeli. 2 września nasza drużyna wyjedzie na mecz do Słońska, gdzie zmierzy się z jedenastą obecnie Wartą Słońsk, która wygrała u siebie z Kosmosem Rudnica 3:0.