W przedostatniej, 29 kolejce i za razem ostatnim meczu na własnym boisku Stal Sulęcin pewnie pokonała trzeciego w ligowej tabeli Orła Międyrzecz 3:1. Dwie bramki dla Stali zdobył Rafał Grzelczak, a jedno trafienie dołożył Michał Sobczak.

Stal po tej kolejce spotkań zajmuje szóste miejsce w tabeli i jeżeli w kolejnym meczy pokonamy zespół Zielonych z Lubiechni Wielkiej, a Warta Słońsk ulegnie liderującej Polonii Słubice – mamy szansę awansować na piąte miejsce w klasyfikacji.

Fatalnie przygodę z A-klasą kończy Orkan Długoszyn, który przegrał u siebie z Pogonią Skwierzyna aż 0:13. Była to ich druga najwyższa porażka w sezonie. W rundzie jesiennej, również piłkarze ze Skwierzyny strzelili Orkanowi aż 16 bramek, nie pozwalając nawet na honorowe trafienie.

Znicz Trzemeszno grał na wyjeździe z Celulozą Kostrzyn. Spotkanie zostało przerwane w 50 minucie z powodu oberwania chmury.

W B klasie kiepską passę mają ostatnio piłkarze BOSKO. W miniony weekend walkowerem na rzecz gospodarzy zakończyło się wyjazdowe spotkanie z GKP Bogdaniec. W 20 kolejce ulegli 1:3 Błękitnym Lubno. Jeszcze wcześniejsza kolejkę (19.) znów zakończyło się walkowerem mecz z Walki Czarnów. „Boscy” zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli.