Home Aktualności z Sulęcina

Runda wiosenna 4. ligi rozkręca się na dobre. W meczu 19. kolejki Stal Sulęcin wygrała 4:2 ze Spójnią Ośno Lubuskie. To trzecie zwycięstwo Stali w sezonie.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy po golu Adriana Paradowskiego objęli prowadzenie już w 4 minucie. Jednak Stal szybko wyrównała, a potem dołożyła kolejnego gola i do przerwy było 2:1 dla gospodarzy. W drugiej połowie dwa szybko zdobyte gole w 58 i 59 minucie dały żółto-niebieskim prowadzenie 4:1. Spójnia zdołała jeszcze zdobyć jedną bramkę (trafienie Dominika Płucinniczaka w 70 minucie), ale to wszystko, na co było stać gości tego dnia.

Trzy gole dla sulęcinian zdobył Rafał Kotwica, a jedno trafienie dołożył Michał Sobczak.

Stal zdobyła trzy punkty, ale nie spowodowało to zawirowania w tabeli, ponieważ swoje spotkanie wygrał też Meprozet Stare Kurowo. Sulęcinianie, z dorobkiem 14 punktów są więc wciąż na 16. miejscu. Meprozet ma 1 punkt więcej, więc zaciekła walka o utrzymanie w 4. lidze trwa.

W kolejnym spotkaniu Stal podejmie na wyjeździe wicelidera: Ilankę Rzepin. To mocna drużyna, która w tym sezonie zgromadziła już 13 zwycięstw, ale w ostatnich dwóch meczach zdołała jedynie zremisować. Jak będzie teraz? Przekonamy się niedługo. Mecz Ilanka Rzepin – Stal Sulęcin odbędzie się 23 marca o 15:00.