Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W meczu 24. Kolejki 4 ligi Stal Sulęcin wygrała na wyjeździe z Czarnymi Żagań 0:1. Jedynego gola w spotkaniu zdobył Rafał Kotwica.

Czarni Żagań to mocny zespół, który po przegranej spadł w tabeli o 1 miejsce i aktualnie plasuje się na 7 pozycji. Przed meczem z sulęcinianami Czarni mieli serię 3 zwycięstw z rzędu.

Zwycięstwo dało Stali niezwykle cenne 3 punkty. Żółto-niebiescy zajmują 16 miejsce w lidze, a więc są w strefie spadkowej. Jednak do 15. Meprozetu Stare Kurowo brakuje im jedynie czterech punktów, a do końca sezonu zostało jeszcze 10 meczów, więc wszystko jest możliwe.

W następnej kolejce Stal podejmie przed własną publicznością Lubuszanina Drezdenko. O punkty będzie trudno: Lubuszanin to silna drużyna. Zajmuje 3 miejsce w tabeli, a w tym sezonie przegrała zaledwie 3 mecze. Sulęcinianie pokazali jednak, że są w stanie wywalczyć punkty z lepszymi od siebie. Czy uda im się to i tym razem? Przekonamy się niedługo. Mecz Stal Sulęcin – Lubuszanin Drezdenko odbędzie się 27 kwietnia o 16:00.

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS