Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W 29. kolejce IV ligi Stal Sulęcin wygrała przed własną publicznością z Lechią II Zielona Góra 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Mateusz Siudak.

Dla walczącej o utrzymanie w IV lidze Stali każdy mecz jest niezwykle ważny. W środę do Sulęcina przyjechał mocny przeciwnik, który przed tym spotkaniem zajmował 5 miejsce w tabeli. Sulęcinianie pokazali jednak, że żaden rywal nie jest im straszny.

Cieszy nie tylko fakt, że Stal wywalczyła cenne 3 punkty, ale także że punkty stracili najwięksi rywale w walce o utrzymanie. Meprozet Stare Kurowo zremisował 0:0, a Pogoń Skwierzyna przegrała 3:1. Sytuacja w dole tabeli wygląda następująco:

  • 14. Pogoń Skwierzyna 31 punktów
  • 15. Meprozet Stare Kurowo 30 punktów
  • 16. Stal Sulęcin 26 punktów
  • 17. Korona Kożuchów 23 punkty
  • 18. Spójnia Ośno Lubuskie 7 punktów

Przypomnijmy, że utrzymanie w lidze gwarantuje dopiero 15 miejsce. Z jednej strony Stal goni Meprozet i Pogoń, ale z drugiej sama czuje na plecach oddech Korony. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas niezwykle emocjonująca końcówka sezonu!

Do rozegrania zostało jeszcze 5 meczów. W 30 kolejce rywalem Stali będzie Dąb Przybyszów. To zespół grający w tym sezonie w kratkę: na koncie ma 11 zwycięstw, 7 remisów i 11 przegranych. Czy sulęcinianom uda się powtórzyć sukces z meczu z Lechią? Dowiemy się już w najbliższą sobotę.

Mecz Dąb Przybyszów – Stal Sulęcin odbędzie się 18 maja o 17:00.

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS