W siódmej kolejce o mistrzostwo klasy okręgowej Stal Sulęcin pokonała Różę Różanki 2:0.

Bramkę na 1:0 dla sulęcinian zdobył w 37 minucie spotkania Rafał Kotwica. W drugiej połowie, padła bramka samobójcza na 2:0.

Było to trzecie zwycięstwo Stali w tym sezonie. W pozostałych spotkaniach nasza drużyna trzykrotnie remisowała (2:2 z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie, 2:2 z Wartą Słońsk i 1:1 ze Zjednoczonymi Przytoczna) i odniosła jedną porażkę (2:0 z Lubuszaninem Drezdenko).

Obecnie nasi piłkarze zajmują 4 miejsce w tabeli ze stratą 6. punktów do liderujących Czarnych Witnica.

Kolejne spotkanie stalowcy rozegrają w Torzymiu z Toromą, 22.09.2019 o 16:00.