Home Aktualności z Sulęcina

Rozpoczął się sezon 2021/22 piłkarskiej gorzowskiej JAKO klasy okręgowej. W pierwszym, rozgrywanym na wyjeździe spotkaniu Stal Sulęcin zremisowała 1:1 z Różą Różanki. Zdobywcą jedynego gola dla sulęcinian był Rafał Grzelczak.

Wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. Spotkanie otworzyła drużyna gości po strzale Rafała Grzelczaka. Żółto-niebiescy nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia. Jeszcze przed przerwą wyrównującą bramkę dla Róży zdobył Paweł Mirończuk-Ossowski.

Kolejny mecz Stal rozegra 21 sierpnia na własnym stadionie przeciwko Radowiakowi Drezdenko. Radowiak również zremisował swoje inauguracyjne spotkanie, oba zespoły mają więc aktualnie po punkcie.

Sulęcinianom udało się zatrzymać większość składu z poprzedniego sezonu. Odeszło pięciu zawodników: Wojciech Kaliski, Filip Kowalew, Bartosz Monkiewicz, Mikołaj Kozłowski oraz Paweł Sałęga. Skład wzmocniono dwoma piłkarzami: Arturem Reczulskim i Mateuszem Kacprzakiem, którzy odeszli ze Spartaka Deszczno.