Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Drugi wiosenny pojedynek Stalowców przyniósł naszej drużynie pierwszy punkt. Po ciekawym spotkaniu Stal Sulęcin zremisowała z dotychczasowym liderem – Zjednoczonymi Przytoczna 1:1.

Spotkanie to nie rozpoczęło się dla gospodarzy zbyt dobrze – już w piątej minucie soczystym strzałem piłkę w siatce umieścił napastnik Zjednoczonych – Patryk Minge. Stal, podobnie jak w zeszłotygodniowym meczu była nieskuteczna pod bramką rywali. Najlepszą okazję na wyrównanie zmarnowaliśmy w 25 minucie, gdy pomimo sytuacji sam na sam z bramkarzem dwukrotnie – po kiksach – nasi zawodnicy nie byli w stanie oddać nawet strzału w stronę bramki. Zjednoczeni także mieli szanse na zdobycie bramek, natomiast nasza obrona funkcjonowała już znacznie lepiej, niż to miało miejsce w spotkaniu z Polonią. Tuż przed gwizdkiem oznaczającym przerwę błysnął Piotr Rosiński, który po rajdzie prawą stroną boiska strzelił pod poprzeczkę, nie dając żadnych szans bramkarzowi drużyny gości.

W drugiej części meczu obie drużyny nie wykorzystały żadnej nadarzającej się okazji i wynik nie uległ zmianie. Wydaje się, że po przebiegu spotkania jest to wynik sprawiedliwy.

Za tydzień Stalowcy wyjeżdżają do trzeciego w tabeli Orła Międzyrzecz, gdzie będą chcieli zrewanżować się gospodarzom za jesienną porażkę 2-5 w Krzeszycach.