Home Aktualności z Sulęcina

Stal Sulęcin przegrała 3:0 w wyjazdowym meczu z Pogonią Świebodzin. Spotkanie odbyło się 13 kwietnia w ramach 23. kolejki IV ligi.

Aż do 62 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy rozpoczął się festiwal strzelecki gospodarzy. Najpierw trafił Kacper Żak, w 75 minucie gola dołożył Marcin Lisowski, a wynik spotkania ustalił w 88 minucie Julian Kamiński.

Jak do tej porty Stal Sulęcin wygrała w sezonie 4 mecze, a zremisowała 5. Daje to 17 punktów i 16. miejsce w tabeli. Walka o utrzymanie trwa: do 15. Meprozetu Stare Kurowo sulęcinianie tracą 7 punktów.

Kolejnym rywalem Stali będą Czarni Żagań. To mocny zespół: aktualnie, z dorobkiem 37 punktów, zajmuje 6. miejsce w lidze. Mecz Czarni Żagań – Stal Sulęcin odbędzie się 20 kwietnia o 15:00.