Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Mecz piłki nożnej pomiędzy Stalą Sulęcin a Budowlanymi Murzynowo zakończył się zwycięstwem Budowlanych 0:2. Spotkanie rozgrywane było w ramach IV rundy Pucharu Polski w grupie Lubuskiego ZPN. Bramki zdobyli: Michał Chiloński oraz Dawid Ufir. Porażka oznacza, że Stal odpadła z dalszej rywalizacji w Pucharze Polski.

Stal Sulęcin wystąpiła w składzie:
Mateusz Lachowski (Br)
Tomasz Sochacki
Damian Siudak
Michał Sobczak
Bartosz Monkiewicz
Artur Reczulski
Michał Jabłoński
Piotr Rosiński (77′ Dawid Flisikowski)
Tomasz Kosmala (68′ Mateusz Siudak)
Mateusz Kacprzak
Kacper Michałek
Rezerwowi:
Wojciech Kaliski
Eliasz Kowalew
Rafał Grzelczak
Mateusz Siudak
Dawid Flisikowski

Przypomnijmy jak wyglądała droga Stali w pucharze. Podopieczni Karola Dębskiego dołączyli do rozgrywek w II rundzie, w której zmierzyli się z Zielonymi Lubiechnia Wielka. Spotkanie odbyło się 1 września i zakończyło wynikiem 2:0 dla Stali. Gole zdobyli Michał Sobczak w 27 minucie oraz Eliasz Kowalew w 85. W III rundzie sulęcinianie wybrali się do Przytocznej, gdzie zmierzyli się ze Zjednoczonymi Przytoczna. Gospodarze zostali rozgromieni 0:6. Dwa gole w meczu zdobył Tomasz Kosmala, a po jednym dołożyli Michał Kusztal, Michał Jabłoński, Mateusz Siudak oraz Eliasz Kowalew. W IV rundzie Stal na własnym stadionie podjęła Budowlanych Murzynowo i musiała uznać wyższość rywali.

Koniec zmagań w Pucharze Polski nie oznacza końca sportowych emocji. Stal wciąż walczy w gorzowskiej klasie okręgowej, gdzie zajmuje aktualnie 10. miejsce. Najbliższy mecz już 9 października o 15:00. Sulęcinianie zmierzą się z wiceliderem: Wartą II Gorzów Wielkopolski. Gorzowianie jak do tej pory przegrali w lidze zaledwie jedno spotkanie.

EW

Praca
Praca
Praca
Praca
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa