Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

MKS Stal Sulęcin przegrała 0:2 z Lubuszaninem Drezdenko w meczu 25. kolejki IV ligi. Bramki dla drużyny gości zdobyli Łukasz Zagdański i Kacper Francuzik.

IV liga dostarcza kibicom mnóstwa emocji. W dole tabeli jest tłoczno. Stal zajmuje 16. pozycję z dorobkiem 20 punktów. Przypomnijmy, że utrzymanie w lidze gwarantuje dopiero 15. miejsce, które aktualnie okupuje Meprozet Stare Kurowo. W 25. kolejce Meprozet zremisował, więc zwiększył dystans od Stali, który wynosi teraz 5 punktów. Do końca sezonu zostało 9 spotkań. Zapowiada się niezwykle ekscytująca końcówka, zwłaszcza że sulęcinianie zmierzą się bezpośrednio z Meprozetem w ostatniej, 34. kolejce. Być może będzie to spotkanie decydujące o tym, kto zostanie w IV lidze.

W 26. kolejce Stal Sulęcin podejmie na wyjeździe Sprotavię Szprotawa. To bez wątpienia zespół w zasięgu Żółto-niebieskich. Sprotavia zajmuje 11 miejsce, a ostatnie 2 mecze przegrała, w tym wysoko, 2:5, na własnym stadionie przeciwko Odrze Nietków. Czy Stali uda się powtórzyć wyczyn Odry? Przekonamy się niedługo. Mecz Sprotavia Szprotawa – Stal Sulęcin odbędzie się 1 maja o 12:00.

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS