Praca steinpol
Home Sport Olimpia Sulęcin

Ubezpieczenia Sulęcin

W meczu 19. kolejki gorzowskiej Klasy Okręgowej Stal Sulęcin wygrała na wyjeździe z Wartą Słońsk 0:2. Oba gole padły w pierwszej połowie, a ich zdobywcami byli Rafał Grzelczak i Michał Sobczak. Był to udany rewanż sulęcinian, ponieważ w pierwszym spotkaniu obu drużyn Warta wygrała 1:2.

Wygrana z Wartą była pierwszym zwycięstwem Stali po zimowej przerwie w rozgrywkach. Dzięki temu Żółto-Niebiescy dopisali do swojego ligowego konta 3 punkty. Aktualnie zgromadzili ich 25, co daje im 9 pozycję w lidze. W kolejnym meczu sulęcinianie zmierzą się
na własnym stadionie z Piastem Karnin. Chociaż Piast znajduje się nieco niżej w tabeli niż Stal, bo na 11 miejscu, to aktualnie jego zawodnicy są w dobrej formie. Mają za sobą 3 zwycięstwa z rzędu, w tym przeciwko mocnej Pogoni Skwierzyna. Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wyjazdową wygraną sulęcinian 0:3. Czy uda im się powtórzyć ten wynik przed własną publicznością? Przekonamy się w kolejną sobotę. Mecz Stal Sulęcin – Piast Karnin odbędzie się 16 kwietnia o 15:00.