Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Fotogalerie

Przy pięknej pogodzie w sobotnie popołudnie Stal Sulęcin podejmowała na własnym stadionie KS Spartaka Deszczno. Choć żółto-niebiescy przed tym spotkaniem zapowiadali walkę o zwycięstwo to jednak statystyka za tym nie przemawiała: w dotychczasowych pojedynkach zwyciężyli tylko raz – na wyjeździe, przegrywając jednocześnie cztery spotkania i remisując w aż siedmiu!

Kibice przybyli na Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga z widowiska mogą być zadowoleni – obie drużyny grały bardzo przyjemny dla oka futbol i mimo, że w pierwszej połowie to goście przeważali, to jednak emocji nie brakowało. Zarówno Stal jak i Spartak miały swoje sytuacje bramkowe, gra toczyła się na całej długości boiska, choć groźniej bywało pod bramką stalowców.
Taki obraz gry w pierwszej połowie miał odzwierciedlenie w wyniku – w 40. minucie, po szybkiej kontrze gości bramkę zdobył Adam Szkuta, który wygrał pojedynek z obrońcą i w sytuacji sam na sam mierzonym strzałem przy lewym słupku nie dał szans bramkarzowi Stali na chociaż cień interwencji.

Zmiany przeprowadzone przez trenera Radosława Bubniaka w przerwie spotkania odmieniły lekko obraz gry – bramkę wyrównującą zdobył Marek Lipski, który pojawił się na boisku w miejsce Pawła Sałęgi, a asystę – zgrywając piłkę wrzuconą z autu zaliczył Michał Sobczak.

Mecz zakończył się remisem i tym sposobem obie drużyny na swój sposób podtrzymały swoje passy:
Stal jest nadal drużyną bez porażki na własnym stadionie tym sezonie, natomiast Spartak nie zaznał jeszcze goryczy porażki w Sulęcinie od ponad 23 lat!

Stal Sulęcin – Spartak Deszczno 1:1 (0:1)
Bramka dla Stali: Marek Lipski
Skład Stali: Adrian Łodziato (Br), Jan Bartczak (Kacper Michałek), Michał Sobczak, Tomasz Sochacki, Rafał Grzelczak, Bartosz Michałek,
Damian Siudak, Paweł Sałęga (Marek Lipski), Artur Zych, Eryk Małkiewicz (Piotr Rosiński), Rafał Kotwica


M. Dębowski

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS