Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Jak poinformował dziś Lubuski Związek Piłki Nożnej – „PZPN zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

„Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.”

Według regulaminu rozgrywek LZPN premiowane awansem do IV ligi są cztery drużyny – po dwie – mistrz i wicemistrz z każdej z klas okręgowych (Gorzów, oraz Zielona Góra). Oznacza to, iż z rozgrywek Klasy Okręgowej – Gorzów Wielkopolski do rozgrywek IV ligi w sezonie 2020/2021 awansowała Stal Sulęcin, która po 15 rozegranych spotkaniach zajęła II miejsce – ulegając Czarnym Witnica, a wyprzedzając Piasta Karnin oraz Lubuszanina Drezdenko

Z zielonogórskiej klasy okręgowej awans uzyskały: Arka Nowa Sól oraz Odra Nietków.

Więcej informacji wkrótce.

Marek Dębowski
fot. A. Pawlik

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin