Praca steinpol
Home Promowane

Praca Christianapol meble Sulęcin

Jak poinformował dziś Lubuski Związek Piłki Nożnej – „PZPN zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

„Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.”

Według regulaminu rozgrywek LZPN premiowane awansem do IV ligi są cztery drużyny – po dwie – mistrz i wicemistrz z każdej z klas okręgowych (Gorzów, oraz Zielona Góra). Oznacza to, iż z rozgrywek Klasy Okręgowej – Gorzów Wielkopolski do rozgrywek IV ligi w sezonie 2020/2021 awansowała Stal Sulęcin, która po 15 rozegranych spotkaniach zajęła II miejsce – ulegając Czarnym Witnica, a wyprzedzając Piasta Karnin oraz Lubuszanina Drezdenko

Z zielonogórskiej klasy okręgowej awans uzyskały: Arka Nowa Sól oraz Odra Nietków.

Więcej informacji wkrótce.

Marek Dębowski
fot. A. Pawlik

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie