Home Promowane

W środę na Stadionie Miejskim w Sulęcinie odbył się mecz sparingowy Stali Sulęcin. Przeciwnikiem był inny z czwartoligowców – Pogoń Świebodzin. Mimo, że mamy połowę lipca, to jednak pogoda nie rozpieszczała piłkarzy, gdyż 2/3 spotkania było rozgrywane w deszczu.

Po 90 minutach gry lepsi okazali się goście, którzy pokonali Stalowców 4:2. Pogoń w tym spotkaniu wykazała się lepszym opanowaniem i większą skutecznością pod bramką rywali. Gole dla gospodarzy strzelili – Michał Sobczak z rzutu karnego oraz Rafał Kotwica.

Kolejne spotkanie sparingowe Stalowcy rozegrają już w najbliższą sobotę, o godzinie 13.00, również na sulęcińskim stadionie. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół Budowlanych Murzynowo.

MKS Stal Sulęcin – Pogoń Świebodzin 2:4
bramki dla Stali: Sobczak (k), Kotwica