Home Sport Stal Sulęcin

Po trzech kolejkach nasza drużyna zajmuje 13 miejsce w tabeli (na 16 drużyn), mając na koncie dwa remisy i jedną porażkę.

Wczoraj stalowcy zremisowali 1:1 z Piastem Iłowa, przywożąc do domu jeden punkt. Gola dla gospodarzy zdobył w 24 minucie spotkania Mateusz Góral. W drugiej połowie z rzutu karnego wyrównał Rafał Grzelczak (była to 68 minuta meczu). Gospodarze od 35 minuty grali w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą kartkę w tym meczu obejrzał Jacek Drożdż. Pomimo przewagi jednego zawodnika, Stali udało się tylko (i aż) doprowadzić do remisu.

W meczu do składu naszej drużyny powrócił Norbert Koliński, a za zawieszonego za czerwoną kartkę Karola Rosłanowskiego w roli młodzieżowca wystąpił Wojciech Kaliski

Skład wyjściowy Stali Sulęcin:
Paweł Matusik, Mariusz Kunat, Norbert Koliński, Damian Siudak, Piotr Rosiński, Rafał Grzelczak, Wojciech Kaliski, Michał Sobczak, Mateusz Siudak, Grzegorz Sochacki, Daniel Szafran

Zdjęcia z meczu są dostępne tutaj: Piast Iłowa – Stal Sulęcin 1:1 – zdjęcia z meczu