Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Dwa spotkania czekają sulęcińskie drużyny występujące w rozgrywkach ligowych. Jedno z nich zostanie rozegrane w Sulęcinie

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

Trudne zadanie czeka piłkarzy Stali Sulęcin.  W sobotnie popołudnie (godz. 15.00) podejmą oni aktualnego lidera rozgrywek – Zjednoczonych Przytoczna. Zjednoczeni w kolejce inaugurującej rundę wiosenną przegrali na własnym terenie z GKS Bledzew. Aby móc utrzymać pierwszą pozycję w tabeli muszą oni  wygrać w Sulęcinie. Stalowcy, po porażce z Polonią Słubice także potrzebują punktów więc zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie.

Stal Sulęcin – Zjednoczeni Przytoczna – sobota godzina 15.00 (Stadion Miejski w Sulęcinie)

Olimpia Sulęcin na pierwszy mecz w decydującej fazie rundy play-off wybiera się do odległego o 380km Lęborka. Wyjątkowo późno – bo o godzinie 20.00 rozpocznie się spotkanie z tamtejszym zespołem Trefla. Mimo dwóch zwycięstw 3:0 w rundzie zasadniczej jest to rywal, który Olimpii stawiał duży opór, a w pierwszej rundzie nie miał najmniejszych problemów z wyeliminowaniem Stali Grudziądz.

Z tego meczu Olimpia przeprowadzi na swoim kanale transmisję live: http://www.bit.ly/OlimpiaLive

Trefl Lębork – Olimpia Sulęcin – sobota, godzina 20.00

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Reklama Sulęcin