Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

W dniu 27.07.2020 r. na muzycznej Letniej Scenie Klubu u Bulka i Radia SOK odbyło się spotkanie z zespołem Anemja. W ramach audycji Sokole Ucho (zawsze w poniedziałek o 19:00) relację można było śledzić na profilu FB Radia SOK.

Powodem spotkania była premiera najnowszego krążka zatytułowanego „Dychotomia”.
Przy udziale publiczności przesłuchany został cały album, a spotkanie zostało okraszone wywiadem z wszystkimi członkami zespołu. Mogliśmy poznać szczegóły dotyczące nowego wydawnictwa związane z muzyką, tekstami czy grafiką. Zespół z dużą dawką humoru opowiadał o swojej historii, przygodach z koncertów i tras, ale był też czas, aby porozmawiać poważnie o sytuacji na świecie.

Przeprowadzono konkursy dla słuchaczy i zgromadzonej publiczności. Można było nabyć płyty, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem. Muzycy bardzo chętnie odpowiadali na pytania publiczności oraz pozowali do zdjęć z fanami.

Anemja powstała pod koniec lata 2008 roku i tworzy ją kwartet muzyków pochodzących z województwa lubuskiego. Darek -wokal, Jacek – gitara, Sławek – perkusja, Radek – bas.
Album „Dychotomia” zabierze Was w intrygującą muzyczną podróż. To muzyka żywa w swej strukturze. To teksty, które zechcecie przeczytać. To muzyka ze środka tego całego naszego, swojskiego bałaganu, który siedzi w czterech gościach. To dźwięki z mocnym i konkretnym przekazem. To energia, która buzuje i znajduje swoje ujście w dźwiękach intensywnych, dynamicznych, często wściekłych i dających do myślenia… Polecamy gorąco!

LINK do audycji

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin