Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

„..bo w górach jest to, … co kocham…” – jest to impreza skierowana do ludzi kochających góry oraz piesze wędrówki.

Ten wyjątkowy wieczór odbędzie się 27 października 2012 r. o godz. 20.00 w Klubie u Bulka w Sulęcińskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.

W programie imprezy:
• Entuzjastyczne opowieści o przygodach z górami (i w górach…) pasjonatów i miłośników gór – p. Zbigniewa Filipka oraz p. Mariusza Sprutty.
• Koncert piosenki turystycznej i poezji śpiewanej w wykonaniu dziewięcioosobowego zespołu „Włóczykije”.

Projekcja filmów, pokaz fotografii i slajdów m.in. górskich widoków zapierających dech w piersiach.
Podczas spotkania nie zabraknie degustacji oscypków, a także innych różności z górskiego ekwipunku!
Wszystko to w ciepłej atmosferze wspomnień z pieszych wędrówek, opowieści o miłości do gór, historii głęboko zapadających w pamięć.

Jeżeli ktoś kocha góry podczas tego spotkania będzie mógł odnaleźć to, co w nich najlepsze. Ci, którzy jeszcze ich nie poznali, zaplanują być może pierwszą przygodę z górami w tle.

Zbigniew Filipek – leśnik, fajczarz, miłośnik nalewek, tych wyprodukowanych osobiście szczególnie, a także innych mocniejszych trunków, górski szwędacz bez spektakularnych wypraw. Członek „Klubu Zdobywców Korony Gór Polski” Z racji wykonywanego zawodu z szacunkiem odnoszący się do Matki Natury. Dzięki swojej fajkowej pasji uczestnik kilku programów telewizyjnych – bo przecież „Fajka mniej szkodzi” oraz „Lepiej palić fajkę niż czarownice”. Zdecydowany zwolennik polskich gór i niekoniecznie tych najwyższych – w Beskidach też można doznać sporej dawki adrenaliny, szczególne, jeśli niedźwiedź czai się blisko.

Mariusz Sprutta – podróżnik, grotołaz, polarnik, himalaista ciagle dobrze zapowiadający się fotografik i filmowiec, uczestnik wielu egzotycznych wypraw gównie w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie w latach dziewięćdziesiątych pracował, mieszkał i wiódł życie wagabundy. W Indiach, Nepalu, Pakistanie, Singapurze, Malezji i Tajlandii spędził w sumie blisko 10 lat życia). Eksplorował jaskinie i szczyty Tatr, Spitsbergenu, Taurusa Centralnego (Turcja), Alp i Himalajów, zdobył dwa ośmiotysięczniki: Annapurnę I i Gasherbrum II. Na ekspedycje zabiera ze sobą gitarę lub konstruuje własne instrumenty. Organizator wypraw, imprez rozrywkowych (koncertów, spektakli, eventów, festiwali), producent, muzyk i impresario. Fascynuje się drugim człowiekiem i jego sekretnymi stronami (niezbadanymi pokładami ludzkiej psychiki i natury) oraz wspinaczką lodową i whisky single malt.

ZAPRASZAMY!

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin