Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

II liga piłki siatkowej – STS Olimpia Sulęcin – AZS UZ Zielona Góra – sobota, godzina 17.00
Pierwszy mecz we własnej hali i od razu przeciwnik, z którym zawsze ciężko się walczyło. Dodatkowo jest to spotkanie drużyn, które w dwóch pierwszych kolejkach ligi nie wygrywały. – Więcej o tym spotkaniu piszemy tutaj: Dziś o 17:00 pierwszy mecz Olimpii w Sulęcinie.

IV liga piłki nożnej: Santos Świebodzin – MKS Stal Sulęcin – sobota, godzina 15.00
Stal Sulęcin, swoją zwycięską serię postara się podtrzymać w Świebodzinie. dziś o godzinie 15.00 rozpocznie się spotkanie z tamtejszym Santosem, który po 8 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli, wyprzedzając Stalowców jedynie o punkt. Analizując dotychczasowe wyniki świebodzinian można śmiało stwierdzić, że szansa na wywiezienie trzech punktów jest dość spora, pod warunkiem, że Stalowcy będą prezentować się tak, jak w ostatnich spotkaniach ligowych, a nie jak w meczu pucharowym z Odrą Górzyca.

A-klasa: Toroma Torzym – Znicz Trzemeszno – sobota, godzina 15.00
Także w sobotę o godzinie 15.00 na boisko wybiegną nasi reprezentanci w A-klasie. Jednak ich czeka niezwykle trudna przeprawa. Gospodarzem tego meczu będzie bowiem samodzielny lider, który wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania, a w dwóch dotychczasowych spotkaniach u siebie strzelił 12 bramek, tracąc tylko jedną (w pojedynku z Juwenią Boczów). Czy to będzie pojedynek snajperów? Maciej Przypis, który przyszedł przed tym sezonem z Avii Węgrzynice ma już na swoim koncie 13 bramek, 12 natomiast ma Radosław Dobrowolski ze Znicza Trzemeszno. Trzemesznianie zagrają to spotkanie bez pauzującego za kartki Łukasza Jurczaka. Zapowiada się więc, że będzie to najtrudniejsze spotkanie dla Znicza Trzemeszno w tym sezonie.

B-klasa: Złote Piaski Dzierżów – Orkan Długoszyn – niedziela, godzina 15.00.
Ciężki wyjazd czeka zawodników Orkana. Spróbują urwać punkty liderowi z Dzierżowa. Złote Piaski w tym sezonie jeszcze nie przegrały, chociaż już raz straciły punkty na swoim boisku. Orkan Długoszyn potrafi zaskakiwać, także pozytywnie. Więc ten mecz, mimo że nic na to nie wskazuje, a może właśnie dlatego, może zakończyć się korzystnie dla długoszynian.

Drużyny młodzieżowe
Junior A1: Stal Sulęcin – Lubuszanin Drezdenko – niedziela, godzina 13.00
Junior B1: Piast Karnin – Znicz Trzemeszno – wtorek, godzina 16.00
Trampkarze: Polonia Słubice – Stal Sulęcin – przełożony: 21 października, godzina 16.00
Młodziki: Stal Sulęcin – Steinpol-Ilanka Rzepin – niedziela, godzina 11.00
Orliki: turniej w niedzielę w Torzymiu.
Żaki: W niedzielę o godzinie 10.00 swój turniej w Sulęcinie rozegrają Żaki – ich przeciwnikami będą: Stilon Gorzów, Unia Skwierzyna, Czarni Witnica, Piast Karnin. Zapraszamy wszystkich, nie tylko rodziców, do kibicowania najmłodszym i najambitniejszym piłkarzom.

IV liga tenisa stołowego nie rozgrywa spotkań w ten weekend.

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS